Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek a pasimnak karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok venni a pasitoknak???? normális válaszokat, léci, most nagyon kéne :-/ köszi :))
2011. dec. 19. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
guminőt
2011. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyasmit, amire vágyik, amit szeret, vagy amire szüksége van.
2011. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Hát én műszaki cikkre vágyom, az biztos, szerintem, mint a legtöbb férfi:)

Ha sok pénzed van vidd el egy drága helyre kajálni, vagy a benzinkútra tankolni.

Ha kevésbé akarod magad költségekbe verni, vegyél ruhát, esetleg parfümöt neki. Magad lepd meg egy sexy fehérneművel és feküdj be a fa alá;)

2011. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
egy dildót
2011. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát....köszi-.-ezek igazán jó válaszok voltak:-PPP nem lettem okaosabb....:///
2011. dec. 19. 17:13
 6/12 anonim ***** válasza:

De komolyan, Te ismered igazán, Te tudod, minek örülne.

Én azért írtam, amit, mert ilyen szempontok alapján szoktam választani.

Idén pl. kap egy mellényt a párom, mert mondta hónapokkal ezelőtt, hogy szeretne, mellé egy könyvet, amit szintén említett, hogy jó lenne, és egy üveg bort, amit együtt kóstoltunk és nagyon ízlett neki.

Tavaly a falára kapott képeket, mert akkor költözött saját lakásba és sehol semmi nem volt a falon.

Előző évben inget kapott, mert csak egy volt neki, és egyre több "hivatalos" eseményre jártunk, ahová illett azt felvennie.

Előző évben nem emlékszem, mit kapott, azelőtt egy karkötőt készítettem neki, hasonlót ahhoz, ami előtte szakadt el...

Tehát mindig igyekszem figyelni, mire van szüksége, mit szeretne... Nem olyan nehéz észrevenni, ha igazán figyel az ember a másikra :)

21/L

2011. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értelek és köszi :) de még csak 1 hónapja járunk...és ezért nem igazán tudom, hogy minek örülne...
2011. dec. 19. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Mikor én először ajándékot adtam neki, 2 hete ismertem és nem jártunk még... :)

Mit szeret csinálni a szabad idejében, mi érdekli? Sport, tv, számítógép, műszaki cikkek? 1 hónap alatt annyira csak megismerted, hogy mi a hobbija, mit szokott csinálni kikapcsolódásképpen. Szerintem ezekben a témákban keresgélj.

De pl. mikor mi 1 hónapja voltunk együtt, én vettem egy üveg arcszeszt a barátomnak, mert mondta, hogy pont elfogyott neki... Ha van ilyen, amit tudsz, hogy használ- arcszesz, borotva, tusfürdő- esetleg ezek is jók lehetnek ennyi idő után. Plusz van, aki csokiimádó, az én barátomnak az pl. mindig jó ajándék :D

2011. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi :DD már kezdek ihletet kapni :DDDD
2011. dec. 19. 17:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

közös kép egy szép keretben vagy egy plüssállaton.

bögre.

2011. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!