Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elso csoknal hogy legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ReptoidNullsik kérdése:

Az elso csoknal hogy legyek nyugodt?

Figyelt kérdés

25 eves luzer srac vagyok es eddig nem volt csajom

most kint elek angliaba es van itt egy csaj azt tudom hogy van egy baratja vagy legalabbis egy srac akivel neha kefel de gondoltam egy probat azert meger mert mosolyog ram hatha csak arra var hogy lepjek


a baj csak az hogy rohadt ideges vagyok jo csajok kozeleben felek ha megcsokolnam remegne a kezem vagy ha a gyomrom remegne akkor feljonne egy kis sav


szoval van valamilyen technika (pl.:legzetechnika vagy valami hasonlo)


es hogy csinaljam hogy azert ne nagon nezzen luzernek


LHET jokat rohogni de inkabb csak erelmes valaszokat kerek



2012. dec. 7. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
rosszul indítasz. először is nem lúzer vagy, hanem eddig lúzer voltál, de ezen most gyökeresen változtatsz. ezt mondogasd magadnak, utána jöhet a csók. nem kell semmiféle különleges képesség, csak legyen jó a leheleted. külsőre csináld úgy, mint a filmekben. oszt átnyomod a nyelved, játszol vele
2012. dec. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom :-)
2012. dec. 7. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
A csókolózáshoz 2 ember kell, nem kell annyira rákészülnöd, a lány is "segíteni fog". Ha a szátok összeér, onnantól kezdve viszonozd, amit ő csinál. És hogy hogy legyél nyugodt? Ne legyél!!! Szerintem nagyon dögös, ha egy pasin érzem, hogy majd szét veti a vágy a csók közben és szinte kiugrik a szíve!
2012. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
komoly? mert a sziv kiugrasos dolog menni fog XD
2012. dec. 7. 09:19
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:
bedosz előtte két felest, oszt' csókolom...
2012. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Golan Trevize ***** válasza:
*bedobsz
2012. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
xanaxot vegyél be
2012. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nyugi,ha elérkezik az első csók ideje,nem leszel ideges,minden a maga sorrendjében fog történni :)
2012. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!