Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csóknál milyen csókot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csóknál milyen csókot adjak, és hogyan? 16/f

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, ezért nem tudom, hogy hogyan kell az első csóknak megtörténnie. Például hogy nyelves legyen, vagy csak szájra puszi vagy sima csók. Emellett arra is kíváncsi vagyok, hogy ha sima csók, akkor az milyen? Még teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren, szóval kérlek segítsetek nekem.
2012. febr. 21. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez tapasztalat. Ajánlatos nem nyelvessel kezdeni, mert gondok lehetnek, elég csak megkóstolni a másik ajkát.


17/f

2012. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Solarian ***** válasza:
100%

JÖnni fog magától hidd el.

Ajánlatos nem nyelvessel? Ugyan már. Semmi gondom nem volt nekem sem, nektek se lesz.

2012. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Az első randin szerintem korai csókolózni...
2012. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezd sima csókkal, aztán ha a másik fél nem ellenkezik, nyugodtan átválthatsz nyelvesre :)
2012. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És azt leírnátok nekem légyszíves lépésről lépésre, hogy milyen egy sima csók?
2012. febr. 22. 19:02
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. hát... ezt igazából nem lehet elmagyarázni, ha csinálnod kell, tudni fogod. :) ne félj
2012. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De azért úgy nagyjából elmondhatnád, hogy hogyan, mert tényleg nagyon nem tudom hogyan mi merre hány méter. :S
2012. febr. 23. 18:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
pont úgy, ahogy a filmekben látod. tényleg, ugyanúgy működik. bekapod a másiknak az ajkát, puszilgatod, ilyemsik :D
2012. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Solarian ***** válasza:
100%
najó. Közelited az arcod az arcához. Mikor majdnem összeér az orrotok, akkror kicsit döntsd el a fejed, hogy ne fejeld orron. Ha eddig nem húzódik el, akkor valszeg nyert ügyed van. És hát innentől az ajkaidat az övéihez érinted, adsz rá egy puszit. Ha most sem húzódott el, akkor nyugodtan nyisd ki kicsit a szád (nem mint aki almába akar harapni, csak mintha meg akarnád nyalni a szádat). Ő is hasonlóan tesz normál esetben. Aztán úgymond kapd be az ajkait (na nem benyalni az egész arcát), és dugd ki kicst a nyelved, simitsd végig az ajkait. Ezután hagy, hogy ő tegyen igy. Ezután még elképzelhető nyelveket összeérinteni, megismételni az előző mozdulatokat. Fogakkal óvatosan, nehogy kocc legyen. A kezedről se feledkezz meg. Kevésbé fogtok esetlennek kinézni, ha az oldalát/hátát simogatod, megöleled
2012. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az utolsó kommentjét, remélem jól fog sikerülni a holnapi randin. :)

Ha esetleg más is megosztaná tapasztalatait, annak nagyon örülnék.

2012. febr. 24. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!