Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csóknál milyen csókot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csóknál milyen csókot adjak, és hogyan? 16/f

Figyelt kérdés
Még soha nem csókolóztam, ezért nem tudom, hogy hogyan kell az első csóknak megtörténnie. Például hogy nyelves legyen, vagy csak szájra puszi vagy sima csók. Emellett arra is kíváncsi vagyok, hogy ha sima csók, akkor az milyen? Még teljesen tapasztalatlan vagyok ilyen téren, szóval kérlek segítsetek nekem.
2012. febr. 21. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb 2 hónapja volt az első csókom...rettenetesen féltem...ugyanigy tanácsokat kértem, és pánikoltam...féltem h elcseszem...na de végül csak ugy megvolt...én nyelvessel kezdtem és nem volt gond :) nagyon jo volt :)) sok sikert:) <3
2012. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első csókom teljesen váratlanul ért, de a pasi azért elég sokat segített, mert én elég sokat bénáztam. De segáz, pár alkalom és majd belejössz. Én nem akartam elhinni, de tényleg jön magától.
2012. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

21:40 pont ugyanígy éltem át énis :)


nem értem mért mondjátok,hogy korai első randin..

én találkoztam egy fiuval aki megtetszett (5 évvel nagyobb nálam) és az első randin megcsókoltam,azóta is jól megvagyunk.:)

2012. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Solarian ***** válasza:
100%
nos kérdező mi lett, mi a helyzet?
2012. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

Egészen jól sikerült, elvittem a lányt randira és amikor elérkezett az a bizonyos "idő", akkor megcsókoltam. Nagyon jó volt, csak tiszta nyálasak lettünk. Utána még többször csókolóztunk és már jobban ment a dolog (gondolom kitapasztaltuk egymást száját :D ). És azóta is együtt vagyok a lánnyal, remélhetőleg még jó sokáig. ;)

2012. márc. 9. 23:05
 16/17 Solarian ***** válasza:
100%

Szomoroggyatok meg!


Viccelek ám :D Legyetek bolgdogok.

2012. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok , és pl. azt szeretem ha a fiu elöször ad egy - két puszit a számra és uutána ad egy nyelves csólot :)
2012. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!