Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy maradjak nyugodt ha vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maradjak nyugodt ha vele beszélek?

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy csajt akit látásból ismerek,írtam neki tegnap hogy tudja-e ki vagyok,azt mondja kb..

Utána mondtam hogy nem mertem megszólítani mások előtt,és 1 bókot.Erre mondta hogy : de aranyos vagy,nyugi nem eszem meg senki fejét..

Csak 3-4 üzenetet írtunk mert le kellett mennie,amúgy is offline volt amikor írtam,első üzenetet amikor írtam még fent volt,szóval gondolom le ment de még utolsó pillanatban látta hogy írok,de fent maradt miattam.Elég sokat írt,nem pár szót hanem 2-3 mondatot,és a végén mondta hogy csütörtökön megy már suliba és hogy akkor:) (Gondolom hogy beszélünk)és elment.

De mindig beparázok ha egy lánnyal beszélek aki tetszik,mások előtt,mert sokan vannak ott reggel..És biztos látni fogják hogy csak most ismerhettem meg.

Hogy maradjak nyugodt,és hogy ne legyek tiszta vörös?Meg hogy ne foglalkozzak a többiekkel?:S


2012. okt. 16. 16:04
 1/2 anonim válasza:

hmmmmmmm...szerintm ne foglalkozz a többiekell és nehogy SOKÁIG MÁSFELÉ NÉZ MERT AZT HISZI H NEM FIGYELSZ ÉS AZ NAGYON GÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZ! :)És ne mondj hülyeséget ha el pirulsz akk valoszinű cukinak gondol vagyis ha én láom hogy elpirul egy fiú akkor cukinak gondolom sok sikert

irj priviben hogy hogy sikerült! :D

2012. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi írok! :)
2012. okt. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!