Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor beszelek egy lannyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor beszelek egy lannyal itt a gykn es megkerdezi, hogy hol lakom, azt felelem, hogy Sarospatakon, akkor 10 bol 9 lany miert nem ir mar vissza soha tobbet?

Figyelt kérdés
Annyit vissza lehetne irni, hogy huh az jo messze van, nem kesz.ez igy jo stb. De utana mar egyik sem ir vissza annyit sem, hogy abrakadabra. Nema csend kesz. Lanyok van bennetek erkolcsosseg? Can bennetek egy kis empatia? Van jo magaviseletek? Mert ha lenne, akkor ennyit igazan vissza lehtne irni. Kivetel alig van, ezert altalanositok, teljesen jogosan.
2012. szept. 30. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

hát hogy gondoljátok ti szakadárok?????:DDDDD

báttya ezekbe nem lélek van hanem csapágy!!!!!!!

XDD hát anyaszült titeket????? :D


amúgy túlreagálod :/

2012. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jogosan általánosítasz. Én velem tutira nem leveleztél még, mert engem nem érdekel ki hol lakik.

21/L

2012. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, de annyit lehetne irni, hugy bu vagy bà. Gondolom.ha ennyire nem irnak vissza, akkor otthon mikor az apjuk eloveszi oket, hogy miert kaptal megint egyest lanyom, akkor a lanycmeg sem szolal. Olyankor meg jogosan repul a pofon. Akkor elhiszem, hogy csendben vannak, pedig az a tiszteletlwnseg jele. Pedig en nem adok nekik pofont, sot orulnek ha visszairbak, hogy bocsj de baj ban, bocsi tul messze laksz stb.
2012. szept. 30. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán azért van ez,mert a legtöbben Budapestről,meg annak a környékéről írnak.Sárospatak meg ugye az ország legvége majdnem.Fel a fejjel.
2012. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen. Az orszag vege, de annyit vissza lehetne irni, hogy toooooo far. Amugy meg jogos az altalanositas, ha 10 bol 9 lany ilyen, az tob mint a nagytobbseg, az majdnem 100%.
2012. szept. 30. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:

ok de én akkor is kivétel vagyok. Hiába akarod bebeszélni magadnak h minden lány ilyen.

21/L

2012. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hazudj
2012. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!