Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy maradjak nyugodt? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy maradjak nyugodt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Írtam egy lánynak fbn akit mindig látok reggel,de csak látásból ismertük eddig egymást.Szerintem bír,mert sokat is írt és aranyosnak is hívott 1 bók után. :)

De mindig beparázok ha egy lánnyal kell beszélnem főleg akkor ha tetszik is,elvörösödök meg izzadok mint az állat..

Hogy győzzem le a félelmemet?Holnap már beszélni fogok vele reggel.


2012. okt. 15. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem azt is aranyosnak találja majd, hogy annyira tetszik neked, hogy belepirulsz. De am próbáld meg elképzelni, hogy csak egy barátoddal beszélsz, remélhetőleg beválik. Add önmagad és legyél vidám. :)
2012. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha elolvastad az első tanácsát, utána mars az ágyba, hogy holnap friss és üde legyél.
2012. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a lány is valószínűleg ugyanígy érez :)
2012. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!