Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ismerkedésnél jó pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ismerkedésnél jó pont az őszinteség?

Figyelt kérdés

Itt nem az alapvető dolgokra gondolok hanem pls arra hogy valaki konkrétan megmondja hogy tetszik neked nem pedig utalgat rá vagy ha már randiztok és megmondja hogy izgul és "bocs ha furcsa vagyok csak nem tom hogy viselkedjek veled .."


Tehát ez jó pont vagy inkább hátrány és ezt takarja az illető vagy úgy nem érdekel :)


2012. dec. 6. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos:)
2012. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányokkal nem szabad őszintének lenni, sem ismerkedésnél, sem később.
2012. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nők a határozott pasikat kedvelik.
2012. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hülye paraszt a második.


Egy álmom válna valóra ha végre nem a taktikázás meg a félrevezetés menne. akár tartós kapcsolatot akar a pasi akár csak szexet, legyen őszinte és akkor én is úgy tudok hozzáállni a dolgokhoz, de a legrosszab a bizonytalanság , mikor nem tudom mit akar tőlem :/

21L

2012. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen őszinte vagyok és el is várom :)
2012. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!