Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Orvos vagyok (n), orvossal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvos vagyok (n), orvossal ismerkednék. Tippeket szeretnék Tőletek. ( Tudom h nem helyes ettől függővé tenni a "dolgokat" de ez lagalább 1 közös pont. )?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
valahogy nem értem... miért pont orvos... mit tudhat egy orvos amit egy másik ember ne tudna.. intelligencia hiány vagy mi?
2012. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Vmilyen szinten biztos az értelmi szint is szerepet játszik, és a pénz is. Nem hiába van a "celebeknél" is az h csak gazdagokkal találkoznak. Színész modellel, modell focistával, vagy más gazdag üzletemberrel.
2012. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

hááát...mit tudhat amit más nem? :...pl.: életet menti...

a viccet félretéve :) nyilván nem ez a teljesen elsődleges szempont, csak jó alap lehet. Megfogalmazhattam volna máshogy is a kérdést, de az túl hosszú lenne..

2012. szept. 29. 12:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Eperizű a gec*je.
2012. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Hole Hunter ***** válasza:
41%
Roppantul sajnálatos, ha a sznobságnak már egy olyan fokára jutottál, hogy csak "kollégával" ismerkednél. Nem egy (köztük orvos) ismerősöm van, akiknek olyan partnerük van, melyeknek még csak felsőfokú végzettsége sincs és igen jól megvannak. Arról nem is beszélve, hogy az intelligencia nem végzettségtől függ. Tökéletes példája vagy ennek. Nem tudsz közös pontot találni bármilyen emberrel?...tényleg sajnállak.
2012. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Biologus vagyok, egyes temajban jaratosabb vagyok az orvosoknal. 28 F, nem ismerkedsz velem?
2012. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hole Hunter...szép név. Köszönöm a kommentet, majd egy biztos helyre teszem... Az megint más dolog mért választott az általad példaként szánt kolléga egy végzettség nélküli társat..szerelem, vagy netán az isten komplexus miatt, ezt nem tudhatom. Igazad van, tényleg nem tudok bmilyen emberrel közös pontot találni, pl. veled sem menne.
2012. szept. 29. 13:07
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bizonyos szinten tényleg lehet jobb az orvos-orvos páros. Engem például folyton cseszeget az asszony, hogy "miért dolgozol ennyit?, miért nem jössz haza 5-re? Már megint ügyelet? Most ünnepnap van..."

Egy szakmabelinek valószínűleg nem kellene ezeket magyarázni.

27/F

2012. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sztem ez inkább "női" tulajdonság :) ügyelni meg kell, és ennyi... :(
2012. szept. 29. 13:26
 10/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Rezidens vagy? :)
2012. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!