Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megnéznek a jó pasik is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megnéznek a jó pasik is, az azt jelenti, hogy jó csaj vagyok, ugye? Akkor miért kell nekem pont egy kevésbé helyes srác?

Figyelt kérdés

Pár éve még úgy gondoltam, nem vagyok szép lány, ez miatt voltak gátlásaim is, félénk voltam, nem volt semmi önbizalmam, utáltam magamat. 1-2 év alatt azonban minden megváltozott, rengeteg jóképű pasi rám van kattanva.

Engem viszont mégis egy kevésbé jóképű srác érdekel. Miért van ez,mikor megkaphatnék sokkal jobb pasikat is?? Nemrég még ez a srác kezdeményezett felém,párszor beszélgettünk,nyitott voltam felé,mégis lelépett,levegőnek néz. Most mit kéne tennem? Miért kell pont ő nekem? Mit kéne tennem?

19/L


2012. aug. 26. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Te aztán jó hülye vagy. A csávót pedig teljes mértékben megértem hogy lelépett, én is ezt tettem volna.
2012. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert egy olyan pasit találtál aki fél h csak játszol vele.. nem vagy vele egyenrangú.. Túl jónak képzel maga mellé,aki tart h bármikor ott hagyod egy jobb pasi miatt..Ez van.. bizonyíts neki!:)
2012. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért lenne kötelező az hogy egy modell csajszi egy modell pasival jöjjön össze???
2012. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért kell neked, mert ő nem fut utánad, neki most te épp nem kellesz. És a lányokban is ugyanúgy él a "vadászösztön" . Arról nem is beszélve, hogy ugye mindig az kell amit nehéz megszerezni...stb. stb.

Egyébként meg, csak azért mert jó csaj vagy (állítólag) nem kell, hogy olyanokra bukj akik hozzád hasonló szinten vannak külsőre.

Eddig nekem is a kevésbé helyes pasik jöttek be, pedig én is kellenék a legjóképűbb srácoknak is.

De szerintem ne a külsejét nézd...ha valakiben megfog valami, azzal legyél, a lényeg, hogy vonzódj hozzá és tudd szeretni.

2012. aug. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valamit azért ne felejts: Szinte minden férfit könnyű megkapni de megtartani már más tészta.

Nem tudom mennyire vagy szép de készült már felmérés arról, hogy a férfiak nagy része simán lefeküdne olyan lánnyal akivel viszont soha nem büszkélkednének a haveroknak, ergo csak arra kellene. Szóval abból hogy megnéznek még nem kell messzemenő következtetéseket levonni.

2012. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!