Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi tényleg őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi tényleg őszinte velem, akkor szerelmes?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,az őszinteség azt jelenti,hogy tényleg szeret. Nem túl jó dolgokat is bevallott magáról,amin meglepődtem,meg h megbízik bennem.

2012. szept. 22. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
jó hát valószínű.De lehet,hogy csak korrekten áll az egészhez.
2012. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak szerelmes beléd? Így már én is voltam egy lánnyal. Azt hittem szerelmes voltam belé, és tényleg.
2012. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,az őszinteség,a szeretet jele,hogy fontos vagy neki. Ilyenkor az se számít neki,h esetleg gyengének mutatja magát. Nagyon nehéz erre rászánni magát az embernek. És kegyetlenül szr érzés,ha valakinek megnyílsz,de mindhiába.
2012. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sak megbízik benned.Azér is esetleg,mert nem akar tőled komolyat,illetve tudja, hogy nem lesz komolyabb.:)Ne bízd el magad soha :)
2012. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, én se szoktam hazudni (:
2012. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamit biztos el akar érni, szóval veheted azt hogy szerelmes.
2012. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindíg őszinte vagyok, akkor is ha tudom hogy nem lessz semmi komoly... :D
2012. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!