Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Tudnátok segíteni? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Tudnátok segíteni? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 160 cm magas, 64 kg. Mellbőség: 97 cm derék: 73 csípő: 91 cm. Az arcomat teljesen átlagosnak titulálnám, nem vagyok címlaplány, de szép tiszta az arcbőröm, ápolt a hosszú barna hajam és azért nem szoktak elrohanni, ha meglátnak... csakhogy közelebb se jönnek... mármint a srácok. Rengetek fiúbarátom van és a legjobb barátom is fiú, de senki sem akar tőlem többet. Én félek, hogy a testalkatom miatt, mert a személyiségemre még nem panaszkodtak. 17-20 éves srácok nektek bejönne egy olyan lány, mint én?

2012. dec. 4. 22:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

sajnálom, de a kép ki van zárva...


#2 a 64-ből 60 kg-om rajta vagyok! :)


#5 Te írtad, hogy nálad az arc számít. Mint írtam nem pattanásos a bőröm, nagy zöld szemeim vannak és babaarcom.


köszönöm mindenkinek a választ úgy tűnik, akkor még keresgélnem kell egy kicsit :)

2012. dec. 4. 23:14
 12/14 anonim ***** válasza:
így vagy úgy de a probléma belülről fakad, és ezzel most nem sertegetni akartalak
2012. dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

4kg felesleg észre sem vehető egy nőn, csak nagyítóval.


szóval vagy nem vagy az esetük vagy személyiséged olyan ami nem vonzza őket

2012. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézhetsz ki rosszul, szeretem a zöld szemeket, olyan titokzatosak. Hát így a számok alapján nehéz elképzelni, esetleg olyan képet nem mutatsz, ahol csak a testalkatod látszik?
2012. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!