Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Tudnátok segíteni? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Tudnátok segíteni? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 160 cm magas, 64 kg. Mellbőség: 97 cm derék: 73 csípő: 91 cm. Az arcomat teljesen átlagosnak titulálnám, nem vagyok címlaplány, de szép tiszta az arcbőröm, ápolt a hosszú barna hajam és azért nem szoktak elrohanni, ha meglátnak... csakhogy közelebb se jönnek... mármint a srácok. Rengetek fiúbarátom van és a legjobb barátom is fiú, de senki sem akar tőlem többet. Én félek, hogy a testalkatom miatt, mert a személyiségemre még nem panaszkodtak. 17-20 éves srácok nektek bejönne egy olyan lány, mint én?

2012. dec. 4. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem be
2012. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egyszerűen nem vagy az esetük. talán a 64-ből kéne 60-at csinálni és javulna a helyzet.
2012. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiszem, a vékonyak jönnek be.
2012. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tomi8 ***** válasza:
Én nem szeretem a piszkafákat szóval szerintem be.
2012. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a nőknél az arc számít és hogy rájuk tudok-e hangolódni nem pedig a testsúly magasság stb. Valamilyen szinten figyelembeveszem de így hiába írod le nem tudok véleményt mondani.
2012. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a centik tesznek vonzóvá valakit...
2012. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Simán bejönne :)
2012. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kép esetleg?
2012. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg be, de ezek a számok nekem nem mondanak semmit...

Valami képet nem tudnál küldeni? :)

2012. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezekkel a számokkal nem tudok vizuális képet alkotni. A magasság és a súly az OK, a többi meg biztos, hogy jó :)
2012. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!