Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van nála még esélyem? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála még esélyem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon megtetszett 2 hete beszéltem vele elősző (kb úgy összesen 7 órát) És mivel vélénk vagyok és ő is (saját bevallása szerint) ezért névtelenül írogattam neki ask on:


Én:<3!

:Ő:? kivagy <3


Én:biztos nem tetszesz nekem..

Ő:Amíg nem tudom a nevet nem döntök:)


Én:egész biztos csúnyának tartasz.. meg egyébként is kellenék egy ilyen szép lánynak?

Ő:Nem hiszem. :) írj facebookon. :D meg nem is vagyok szép, milyen szép lányról beszélsz?! :DD


Én:(már nével)

pár órája...

Ő:Jaj.. :D


Én:tudtam hogy ez lesz..‎

Ő:Micsoda? :OO én csak meglepődtem.


Én:de ezek után szerintem semmi esélyem.(sokszor tapasztaltam)‎

Ő::|


Én:llegalább is szerintem

Ő:nem tudok mit írni..


Mit csináljak én 14 ő 15



2012. nov. 23. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hát erre én sem tudok mit írni. Nyelvtantanárom sírva fakadna.
2012. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
több önbizalmat, magadnak ez így nagyon gáz:D, mit sajnáltatod magadat? meg csúnya vagyok duma istenem, a nőknek nem ilyen pasik kellenek
2012. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire negatív véleménnyel vagy magadról, minden mondatodban azt írod, hogy tuti nem tetszel a lánynak, ne várd, hogy ezek után közelebb érezzen téged magához. Legyen önbizalmad és legyél talpraesett. Azzal senkit nem lehet meghódítani, ha magunkat a nullával egyenlővé tesszük.
2012. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!