Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány azt mondja hogy nem vagyok az esete akkor is van nála azért esélyem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
HA látja hogy küzdesz érte, és bármit megtennél érte, még elnyerheted a tetszését
2012. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
max barát lehetsz
2012. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függhet, de nem törvényszerű. Hallgasd a híreket, és néha azt hallod, hogy történt valami eset és aztán összemelegedtek (a kedélyek). Nem kell olyan sok hozzá, hogy megszeressen valaki, de tenni kell érte, az biztos!


43F

2012. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

NEM NEM NEM és NEM


ha egyszer elmondja hogy nem vagy az esete, akkor miért kell próbálkozni? aztán mi vagyunk a f*szok... pedig nektek az se jó ha burkoltan küldünk el, és úgy látszik azt se értitek ha nyíltan...

2012. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdemes próbálkoznod. Ha te nemet mondasz egy csajnak, utána meggondolod magad? Nem. A lányok se működnek máshogy.
2012. nov. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csatlakozom :(( csak neked lesz szarabb, ha megmondta a tutit és te meg még loholsz utána. Az élet nem egy amerikai film... nagyon sajnálom :'((
2012. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Esélyed mindig is lesz, én 2 évig küzdöttem egy lányért. Ő kerek perec megmondta hogy nem jövök be neki, pár hónapig csak haveri szinten voltunk együtt. Aztán még mindig szerelmes voltam belé, mert sokat álmodtam róla végül egy haverom mondta hogy ne foglalkozzak vele, ha annyira szeretem akkor igen is tegyek azért hogy megkaphassam. Akkor jött el az az idő hogy összeszedtem magam, és lassacskán elkezdtem közeledni felé, sokat voltunk együtt, mindenbe kiálltam mellette, mindig vele voltam, amikor jó és rossz dolog történt vele, mindig elmentem vele valamerre amikor időm volt rá, sokat beszéltünk, sok közös programunk volt, végül egy éjszakai házi bulin mi ketten voltunk ébren az ismerősök közül és átbeszélgettük az egész éjszakát meg közbe adtuk egymásnak a jeleket, mert már a lány is kezdett érezni irántam valamit, aztán rá 2 héttel később már együtt voltunk, és megérte azt a hosszú küzdelmet érte azt a 2 évet ahogyan írtam mert egy 4 éves kapcsolatot mondhatunk el magunkról, igaz sajnos 1 éve szakítottunk, mert ugye a barátnőm fősulira ment, és ugye ő nem itt helyben tanult tovább hanem nagyon messze, és hát elcsavarták a fejét, ő közölte hogy élni akar koleszosok módjára, bulizni és más szerelmet akart magának, ezért szakítottunk.

Szóval én nem adnám fel, értelmetlen.

2012. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem. A lányoknak csak a külső számít, így ha nem nézel ki jobban, próbálkozhatsz ítéletnapig, nem érsz el semmit.
2012. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor jobb hagyni a dolgot, nem véletlenül pattintott le. Max. annyit tehetsz, hogy a közelében maradsz, de semmiképp sem nyomulsz, és vagy megkedvel úgy, vagy maradsz közömbös. Ha így döntenél is, mindenképp legyél nyitott más lányokra is.
2012. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elég pontos becslés, h azt mondom, hogy 1000 esetből 1x előfordul, hogy lesz belőle valami ennek ellenére.


Szerinted vagy olyan szerencsés?

2012. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!