Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány azt mondja hogy nem vagyok az esete akkor is van nála azért esélyem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 17:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hogy a szíved lenne szabad napos a neved napján kedves 4 -es válaszoló

te beképzelt, mocskos liba... még , hogy nem ért a szóból , mi a f*szt csináljon ha egyszer nektek egyszer az a bajotok ha túl hamar feladja valaki egyszer meg túl nyomulós persze ha csak barátnak kell és valamiben hasznotokra van akkor már rögtön jó.... az ***** rohasztaná ki a fajtátokat.....

2012. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én még mindig tartom magamat a véleményemhez és örülök, hogy a 7. válaszoló is megerősít ebben! Én egy gyönyörű nőt láttam meg, és nem volt/van jó alakom/testem. Baráti társaságban hozott össze minket a sors és érdekes módon nálunk is volt utána egy kis távolság, 270 km. Akkor még leveleztünk egymással, de semmi esélyem nem volt nála. Másfél hónap múlva összejöttünk, de addig megírtam vagy 50 oldal levelet. Ennek idén lesz 19 éve, azóta együtt vagyunk, 3 gyermekünk van, és nem bántam meg, hogy nem hittem el, hogy nem jövök be neki!


Ezek szerint nem feltétlenül 1000-ből egy, hanem néhányból már kettő is megélte ezt. Csak talán ma már könnyebb választani, mert a lányok is már szinte csak a szexre gondolnak. De mivel mindenki tudatlan, ezért össze-vissza informálódik itt mindenki és sokaknak gőzük nincs a szerelemről, csak a szexről. Pedig a kettő nagyon más!


43F

2012. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kedves #11es :)


miért is vagyok beképzelt, mocskos liba?

azért, mert ha én elmondom egy pasinak, hogy NEM jön be és NE próbálkozzon akkor elvárom, hogy NE próbálkozzon? hogy ne legyen kellemetlen helyzet ebből?


tényleg, mekkora egy szemétláda vagyok :)...

2012. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönö válaszaitokat. És am ha meg kérdezem töle h tudnák-e ezen változtatni az szerintetetek az hülyén hangzana?
2012. nov. 20. 20:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hülyén, hanem szánalmasan.
2012. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!