Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek lehet nála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már egy éve mindig bámul a folyosón, kedvesen mosolyog rám, és kb. fél éve kezdeményezte a köszönő-viszonyt.A haverjaival mindig engem és a barátnőimet néznek, és lehet,hogy hülyeség,de valamiért azt érzem,hogy szinte izzik körülöttünk a levegő.Viszont egy lány feltűnően nyomul rá, egyszer meg is csókolta őt a csaj,de valahogy mégis úgy érzem,hogy nem különösebben érdekli ezt a fiút a lány...hidegen hagyja.Nemrégiben egy ismerősöm rákérdezett kettőnkre,mivel állítólag nagyon látni rajtunk a kölcsönös vonzalmat.

Ezek alapján,szerintetek biztos,hogy nem tetszek neki,vagy lehet esélyem?


Normális válaszokat légyszi! Köszönöm!



2012. nov. 11. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet esélyed.Ha tetszik miért nem szólítod le.Gondolom nem reagáltál úgy a köszönőviszonyos dologra ahogy kellett volna és emiatt megrémült.Vedd a kezedbe a dolgot és hajrá :)
2012. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha akarod írok neki és összehozlak benneteket.

2012. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én 17 leszek, ő 18.

Visszaköszöntem,bár szó mi szó,más jelzést nem igazán kapott tőlem.Eléggé félénk vagyok a kezdeményezéshez :(

2012. nov. 11. 15:22
 4/4 ktk312 ***** válasza:

Ne legyél az :)


Én mondom menj el vele az ágyig ;)

Csak ne túl rámenősen :D Attól még én is megijedek xd

De azért érezze, hogy neki is lesz öröme a kapcsolatban ;)

2012. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!