Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintem tetszem egy fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tetszem egy fiúnak, de nem vagyok biztos benne. Fiúk segítségére lenne szükségem! Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés

Mert egy előadáson egymás mellette ültünk.Amikor elment vízért,a haverja odaült a helyére.Mire visszajött a srác,elkezdett"hisztizni",hogy had üljön vissza mellém..Végül visszaengedte a haverja.És innentől kezdtünk el beszélgetni...:)Mondtam neki,hogy át fogok menni egy másik suliba és mondta hogy ne menjek..(csak aznap ismertem meg).És későig ott maradtunk,mert kérdezte hogy maradok-e vagy sem.És persze maradtam.És valami miatt elhúzódott az előadás vége,én meg mondtam,hogy megyek haza.És mondta hogy ne már,meg hogy csak miattam maradt itt...(A barátnőm mikor ránk nézett,mondta,hogy tisztára úgy tűnk,mintha együtt lennénk,járnánk.)És 2 évvel fiatalabb vagyok nála.Szóval szerintetek van esélyem?Jaa,és kedden megyünk moziba én,ő,a haverja és a barátnőm...

Előre is köszi :)



2012. okt. 29. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Így azért könnyű. Jah, előfordulhat ,hogy van egy hangyafasznyi esélyed, jó nehéz lehet rájönni, hogy érdeklődik irántad. Főleg,ha nagyon nyitott, mindenkivel barátkozós típus, te leszel a legjobb haverja mindközül!
2012. okt. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A srác egy elég zárkózott,szerény típus...És hogy érhetem el,hogy járjunk?És a 2 év nem nagyon gáz....ugye??
2012. okt. 29. 10:08
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2 év nem gáz és igen valószinűleg tetszel neki. Nem neked kell eérni hogy járjon veled. Valószinűleg ugyis probálkozni fog ha tetszel neki.
2012. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed.
2012. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 2 év az nem gáz. Biztos van esélyed :)
2012. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Awhhh!!je!köszönöm mindenkinek!!! :))
2012. okt. 29. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha akarod írok neki és összehozlak benneteket.

2012. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kell,köszönöm :DD és fiatalok.De a fiatal alatt ne 6-7 eseket érts :D (Én 8. Ő 10. )
2012. nov. 13. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!