Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam az első randit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az első randit? Lesz még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy lányt, ott szinte szerelmet vallott nekem, mondom nyert ügyem van. Találkoztunk és nekem bejött, ezért simogatni meg közeledni próbáltam hozzá, de mindig tolt el magától, de nekem bejött szóval ennek ellenére simogattam puszilgattam tovább, és a végén már szinte üvöltött hogy hagyjam már békén, de nem értem miért, ha szeret engem. Hogy tegyem jóvá, szerintetek?
2012. nov. 17. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl rámenős voltál. Több, mint valószínű, hogy ezt a lányt már elfelejtheted.
2012. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaa és 3-4- szer is próbáltam lesmárolni de nem engedte :O
2012. nov. 17. 11:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát gógyi csajt halásztál ki!De itt lehet az is,hogy élõben már nem olyan voltál....nem jöttél be neki.
2012. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezt bizony jól elrontottad. Első randi, valószínűleg ő csak beszélgetni, ismerkedni akart még veled. Ezt persze te nem tudhattad előre, de ha egyszer már egyértelműen jelezte, hogy ő ezt (még) nem szeretné ("mindig tolt el magától"), akkor miért folytattad? :D Lehet, hogy még szűz a lány, és megijedt attól, hogy ilyen hamar elkezdted simogatni, puszilgatni. Vagy az is lehet, hogy nem jössz be neki élőben, másra számított, csalódott.
2012. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

csodálkozol ... ?

te se vagy paraszt ne gondold

2012. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt már buktad ecsém, te már fősz a lecsóba Xd
2012. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pofon is vágalak volna..nehogymár..első randi én még csókot se engedek nemhogy taperoljanak..
2012. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mily romantikus pár vagytok, sajtburgerek is repültek közben?
2012. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
hát te igen beteg vagy
2012. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kellett a nő és ha nekem kell a nő, akkor enyém, nincs apelláta
2012. nov. 17. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!