Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam az első randit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam az első randit? Lesz még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Interneten megismertem egy lányt, ott szinte szerelmet vallott nekem, mondom nyert ügyem van. Találkoztunk és nekem bejött, ezért simogatni meg közeledni próbáltam hozzá, de mindig tolt el magától, de nekem bejött szóval ennek ellenére simogattam puszilgattam tovább, és a végén már szinte üvöltött hogy hagyjam már békén, de nem értem miért, ha szeret engem. Hogy tegyem jóvá, szerintetek?
2012. nov. 17. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt beteges ez az enyém a nő felfogás.. Másrészt nem lehet, hogy élőben már mégsem tetszettél? Pl büdös voltál, nem úgy öltöztél, mint a képeken stb.. Lehet a személyiségedbe beleszeretett,de a külsődbe nem.. Találkoztatok rájött, hogy nem is vagy annyira jó pasi, mint hitte.. Rendes akart lenni, hogy ettől függetlenül, még dumálhattok stb, erre te elkezdtél nyomulni, ő meg a háta közepére se kívánt már.. Látod.. Ez a netes ismerkedés átka.. Ott sosem derül ki, hogy a kémia is működik-e..
2012. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10. Tényleg nincs, igazad is van...
2020. nov. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Főlg, ha fake!
2020. nov. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!