Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az előny vagy hátrány ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előny vagy hátrány ha egy lány konditerembe jár?

Figyelt kérdés
Én heti 4 alkalommal járok konditerembe, de nem az a célom, hogy olyan nagydarab legyek mint a testépítő világbajnokok, csak egy kicsit szeretnék izmosodni, erősődni.
2012. nov. 17. 23:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
blabla... megpróbálhatsz érvelni is
2012. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Igazából tök felesleges, mert te már előre eldöntötted, hogy igazad van, mindegy ki mit mond vagy nem mond. Kreáltál magadnak egy vitát, amiben marha büszkének érzed magad, hogy szerinted milyen okos vagy, csak közben a valóság meg értetlenül nézi, hogy mégis hol jársz. Olyan a magadfajtákkal vitatkozni, mint galambbal sakkozni.
2012. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

"Olyan a magadfajtákkal vitatkozni, mint galambbal sakkozni."


nagyszerűen vetítesz kedves bohóc, akit nem nézek le.


legyen igazad:

a lányok természetesen nem tudnak elérni vastag karokat és széles vállakat, ami nem túl nőies, csak a sportolók koxolnak, sportoló meg az, akire rámondom, lehet edzeni konditermen kívül is és nem nézzük le ezeket az bohócokat, akik csak lengedeznek meg ugribugriznak, még akkor sem, ha mindenki kondiellenes, aki nem isteníti a kondizást, és rubintréka alkatot is csak súlyzózással lehet elérni, akik szellemi munkát végeznek, azok csak kondiban tudnak edzeni, és még megannyi brilliáns megnyilvánulásod, mind igaz...


igen, én vagyok a galamb, drága sportfórumokon művelődött nem öntelt, nem hülyeségeket és nem ellentmondó dolgokat mesélő mester. :)

mint mondtam, lehet flegmázni, okoskodni, önellentmondó dolgokat állítani, álláspontok között ugrálni, kifogásokat keresni és kibújni a válaszok alól, csak ne lepődj meg, ha nem fognak értelmesnek tartani.


abban egyetértünk, hogy ez már nem tart sehová, részemről téma lezárva, további válaszokat nem nézek.


A kérdezőnek meg kitartást és sok sikert ahhoz, amit elkezdett.

2012. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Még mindig nem hagytátok abba? :P


"a lányok természetesen nem tudnak elérni vastag karokat és széles vállakat, ami nem túl nőies,"


Már csak beleolvastam! Ez nem igaz.

2012. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Néhányan elég érdekes dolgokat írnak. Pl. a húzódzkodás lengedezés ?:) Én egy kézzel szoktam húzódzkodni, és évek óta húzódzkodom a fűtetlen garázsunkban. Kinézetemen is látszik, de aminek jobban örülök, hogy sokkal erősebb lettem. Várunk felvételt washtől, amin megcsinálja ezeket a „lengedezéseket”. Nagykabátban nem kényelmes? Mi vagy te, kislány? Télen is 2 pulcsiban kimegyek húzódzkodni, ennyi. Azt is nagyon nehezen tudom elhinni, hogy nincs annyi hely a lakásodban,h megcsinálj néhány fekvőt. Ha meg tényleg nincs, sok helyen lehet húzódzkodni. Én faluban lakom, de ha nem tudnék itthon, még itt is találnék helyet húzódzkodáshoz. Ezek csak hülye kifogások. De érdekes, eddig azt hittem,h konditerem sincs minden sarkon :). Eléggé sántítanak az érveid. Nincs kedvem visszaolvasni, vki írt a nők genetikájáról. Igen, a nők előszeretettel hivatkoznak arra, h rossz a genetikájuk. A gond ezzel csak az,h a nők pár %-nak rossz annyira a genetikája, vagy van anyagcsere problémája, h nagyon nehéz izmosodni. Persze, kényelmesebb erre hivatkozni, mint nekiállni edzeni. De mint tudjuk, a nők igen kreatívak, ha a lustaságukat kell megmagyarázni. Jó példa erre az ide írogató nők, akik közül sokaknak nincs ideje edzeni, mégis arra vhogy jut idő,h több órát írogassanak ide.:) Ja, táplálékkiegészítők. Fogalmazzunk úgy, h nem egészségtelenebbek, mint a legtöbb boltban kapható kaja. De nehogy már megmagyarázd,h kifejezetten jót tesznek. Egyetértek az egyik válaszolóval, a legtöbb kondis táplálkozási szakértőnek és személyi edzőnek képzelik magukat, és csak dől belőlük a hülyeség. Mondjuk aki a húzódzkodást lengedezésnek nevezi, arról lerí, hogy nagyon nincs otthon a témában, nem is tudom, érdemes-e magyarázni neki. Konditerem nélkül és lehet vki izmos és erősebb, lehet,h ez sok kondisnak nem tetszik, de ettől még így van.
2012. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Na, még egy csökkent értelmű...

De legalább már tudom, hol készülnek ezek halomra, a drága fegyencedzés könyv szépen kimosta az agyatokat. A másik korszakos baromnál még nem tudtam ezt, de azóta elolvastam, és rájöttem a furfangra, ami magyarázatot ad azokra a selejtekre is, akik néhanéha feltűnnek a sportrovatban pontosan ugyanezeket a közhelyeket ismételgetve. Őmiattuk van ez a lenéző hangnem a fegyenccel szemben, mert maga a saját súlyos edzés jó (sosem mondtam, hogy nem), viszont ez a kamuideológia mögötte undorító. De mint minden gyűlöletre építő propaganda, hatásos. A sok hülyegyerek, akinek kell valami felsőbbrendűségi érzés marha undergroundnak látszó "tény"ekkel felvértezve, csontig benyalja. A könyv első negyven oldala igazából másról sem szól, csak erről. És vicces, hogy a fitneszipart vádolja manipulálással, amikor ő teszi ugyanazt... de persze ez is érthető, a gyakorlatokból max egy prospektus jönne ki, abból meg nem lehet pénzt csinálni. Így meg lett egy egész nyomorék-hadsereg, aki lenézi a buta kondisokat.

Nyilván azokra hat főleg, akik agyban nemigen vannak a topon, előző barátunk is sikeresen bizonyította, te is, hogy a húzódzkodást sikerült lengedezésnek venned (miközben ezzel megintcsak a sok mászókán bohóckodó hülyegyerekre utaltam, akik ezt hasznos (sic!) és magasztos tevékenységnek hiszik), na meg ha nincs helyem fekvőzni, akkor húzódzkodjak.

Ami még közös ebben a bagázsban, az a már említett felvágás, hogy az, hogy netán egykezes húzódzkodást csinálnak, mennyire egy bazi hasznos dolog. Hogy ők mennyivel jobb emberek, csak mert nem mennek be a konditerembe, és hogy ennek egy milyen baró küldetése van. Csak a helyzet még mindig az, hogy hiába menősködsz azzal, hogy te a hidegben is edzel, az égvilágon semmire nem mész vele. Nincs gyakorlati haszna. Nem váltod meg sem magad, sem a világot. Nem győzöl le senkit verekedésben (hiszen nem verekedni tanulsz). Lehet egy kicsit jobb alakod lesz, meg erősebb leszel, de ehhez nem kell direkt megnehezíteni a saját dolgod, mert nincs értelme. És még mielőtt a gyengébbek visszapofáznak: senki nem mondta, hogy a konditermi edzés tudná ugyanezeket, aki nem versenyzik, az főként hobbiból, kedvelt időtöltésként csinálja, mert szereti. Nem is akarja megváltani a világot. És nem néz le senkit. csak azt, aki őt lenézi, csak mert fegyences.


A tápkieggel mi a gond? Elhiszem, hogy új, hogy technikai civilizációban élünk, és tudunk sokmindent csinálni még az élelmiszerek szerkezetével is, de miért ne tehetnének jót? Miféle biokémiai indokot tudnál felhozni?


Az meg, hogy egy éve benne vagyok az első ötben a sportrovat toplistájában, általános megbecsülésnek örvendve, százalékot megtartva, rámmondva, hogy biztos kigyúrt vagyok, olyan sokat tudok, 8,5 év kémia/élelmiszerkémia tanulással a hátam mögött sanszos, hogy nem értek hozzá...

2012. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Ja, és mivel látom neked sem sikerült felfogni: senki nem mondta, főleg én nem, hogy konditermen kívül ne lehetne izmosodni. Lehet. Csak éppen a másik agyament azt próbálja megmagyarázni, hogy mindenhol lehet, csak ott nem. Egyedül ezt a hamis misztikus hátteret kéne elfelejteni a sajátsúlyozás mögül.
2012. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Csökkent értelmű?:). Jaj, ez fájt. Nem olvastam a fegyencedzést, így a hozzászólásod egy része értelmét is veszti:). Szép mellényúlás. Csökkent értelmű? Selejtek? De te ugye nem nézed le azokat, akik nem konditeremben edzenek?:) . Talán kicsit vissza kéne venni az arcból, nem gondolod?


„Ami még közös ebben a bagázsban, az a már említett felvágás, hogy az, hogy netán egykezes húzódzkodást csinálnak, mennyire egy bazi hasznos dolog. Hogy ők mennyivel jobb emberek, csak mert nem mennek be a konditerembe, és hogy ennek egy milyen baró küldetése van. Csak a helyzet még mindig az, hogy hiába menősködsz azzal, hogy te a hidegben is edzel, az égvilágon semmire nem mész vele. Nincs gyakorlati haszna. Nem váltod meg sem magad, sem a világot. Nem győzöl le senkit verekedésben (hiszen nem verekedni tanulsz).”


Ki mondta,h jobb emberek, akik egykezes húzódzkodást csinálnak, vagy saját testsúllyal edzenek? Bemásolnád? Ja, hogy senki. Talán okoskodás helyett gyakorold a szövegértést. Azért írtam,h két pulcsiban szoktam edzeni kint, mert azt írtad,h kényelmetlen télen kabátban edzeni. Erre írtam,h én két pulcsiban edzek. Tetszik érteni? Vagy bővebben kifejtsem? Ez persze neked felvágás. Nincs gyakorlati haszna ?:). Nem, csak erősebb lettem sokkal, és izmosabb. Ki mondta,h le akarok győzni bárkit is verekedésben?:D. Nem zavar,h olyanokra reagálsz, amit senki nem írt le?:). Nem verekedni tanulok így van. Miért konditeremben verekedni tanulnak ?:D. Szép öngól ez is. Kit érdekel, hogy téged ki becsül meg milyen rovatban:). Ettől még nem lesz igazad. Olyan harmatgyenge érveid vannak,h az hihetetlen. Előző hozzászólásodban írtad,h nincs minden sarkon játszótér, ahol edzeni lehet. Erre írtam,h miért talán konditerem minden sarkon van? :).Erre érdekes módon semmi nem írtál. Elég szégyen,h 8 és fél éve tanulsz kémiát, és ezen a szinten vagy, ráadásul olyanok cáfolják az érveid folyamatosan, akik valószínűleg csak neten olvasgatnak utána dolgoknak. Nem vagyok rád mérges , rengeteg hozzád hasonló tudatlan, beképzelt megmondóember akar itt oktatni. De ha már ezt a szerepet játszod, legalább szöveget értelmezni és érvelni tanulj meg, olvass kicsit többet és hagyd el a fröcsögést és személyeskedést. Részemről ennyi. Esetleg ha nagyon unatkozni fogok, és látom,h megértetted amit írtam, válaszolok:).

2012. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Hiába írsz ennyi szmájlit, nem leszel tőle fennköltebb, sem okosabb (mert ezt akkor szokták, amikor még kell valami, amitől még okosabbnak látszanak).

Mert hogy okos nem vagy, az is biztos, de ha ennyire akarod, vesézzük ki a témát:

"Bemásolnád? Ja, hogy senki."

Csak vissza kéne olvasni, plusz még az előző barom, és ha lehet ne te válaszolj olyan kérdésre, amit nekem teszel fel. (béna trükk volt)

Ki mondta, hogy az egészet rád is értettem? Általánosságban beszéltem, van, ami illik rád is, van, ami nem. Ma is tanultál valamit.

Miért kellett volna írnom arra, hogy konditerem van-e minden sarkon? Ez volt a tételmondat, vagy mi? Amúgy ha minden sarkon nem is, de akad rendesen, frekventált helyeken is, így nem nehézkes az odajutás.

Folyamatosan cáfolják az érveim? Harmatgyenge érvek? pl? Azt hiszed, megcáfoltál te bármit is? Mi köze a kémiának a szövegértéshez? Ja, és persze a tápkiegről meg te hallgattál el látványosan, pedig a te logikád szerint ez csak azt jelzi, hogy valamit nem tud az ember, nem?


Elég hasonló kaptafára működsz, mint az előző szerencsétlen, az is csak löki löki löki a saját hülyeségeit, esélyt sem hagyva az új információknak, hogy belé juthassanak, ez általában azért szokták csinálni, mert félnek az új információktól, és azt hiszik, ha csak az ő hangjukat hallják, akkor biztos igazuk is van.

Sokféle emberrel vitáztam már sokmindenről, ismerem a fajtákat (: és pont nekem mondani, hogy rossz a szövegértésem és az érveim, nagyon, de nagyon nagy mellé...

2012. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!