Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az előny vagy hátrány ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előny vagy hátrány ha egy lány konditerembe jár?

Figyelt kérdés
Én heti 4 alkalommal járok konditerembe, de nem az a célom, hogy olyan nagydarab legyek mint a testépítő világbajnokok, csak egy kicsit szeretnék izmosodni, erősődni.
2012. nov. 17. 23:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
41%
Előny. Nem leszel egy kis harmatgyenge, szánalmas nebánts virág. + egészséges is.
2012. nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
természetesen elöny
2012. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
57%
Én nem szeretem az izmos lányokat.
2012. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben inkább előny egy jó testű nő, mint hátrány. De véleményem szerint nem kell feltétlenül konditeremre költeni, hogy izmosodjon valaki egy kicsit.
2012. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

amíg nem kezd el hasonlítani a testalkata egy férfiéra, előny.


mindneképp jobb mint azok a dagadt lusta narancsbőrös nőimitátor lények, akik magukra kennek x kiló sminket, feltolják a mellüket és lekötik a hasukat, aztán reggel felsikoltasz, mikor meglátod és kijózanodtál...


de egyetértek azzal, hogy nem kell ehhez kondi. a rubintréka cuccokkal meg okos táplálozással is szépen eltüntetheted a szírokat magadról, és kicsit szálkásabb, erősebb lehetsz annyira, hogy az még nőies.

http://www.youtube.com/watch?v=h2ItXrFTht4

most a nő tetszési indexe lényegtelen, maga a testalkat, izom, zsírszázalék ezen a szinten szerintem még lehet vonzó.


olyan fiúval meg eleve nem is érdemes kezdeni, aki erre azt mondja hogy fúj meg ő maga sem sportol.


remélem azért a táplálkozásnak utánanéztél, mert sok hülyeséget összehordanak a nők diéta meg fogyókúra néven.

2012. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

*sóhaj*

1) A testépítő világbajnokok a véglet, azok 10-20 évig edzenek, kifejezetten jó genetikával rendelkeznek és rendeden kokszolnak mellé, emellett ez az életük, a szenvedélyük. Egy átlag csajt velük összehasonlítani teljesen értelmetlen. És mivel a lányok tesztoszteronszintje töredéke a férfiakénak, külső rásegítés nélkül (azaz koksz, amiket meg csak versenyzők használnak) nem tud túl férfias, meg túl izmos lenni. De még csak egy kicsit izmosnak mondható formához is sokat kell dolgozni, kiindulási állapottól függően.

2) Rubintréka nem az ugribugrijaitól lett olyan, hanem ő is súlyzózott elég sokat. Ezek az ugribugrik neméppen izomépítű hatásúak. Ha nem kondi, akkor már crossfit, hot iron, vagy kettlebell, ha ösznépi edzés akar az ember.

3) A táplálkozás része tényleg nagyon fontos, és tényleg rettenet marhaságokba képesek belemászni a nők e téren.

4) Egy tónusosan izmos lány nagyon szép tud lenni. Tehát előny.

2012. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:

Sok lánynak be se jön az ugribugri.

A testépítők tényleg más kategória, szerintem mindkét nem számára visszataszító (különben a túl mű, túl izmos férfi a nőknek se vonzó, szóval mindkét nemnek nagyjából a még természetes jön be!)


Természetesen alkattól függően, de csak sima edzéssel is hatalmas erőszintet érhet el egy nő is (nem csak tesztoszteronfüggő, szerintem). Bár látványos izmai talán akkor sem lesznek. Akiket az utcán láttok, a kis törékeny 40-50 kilós csajokat, vagy a simán elhízott "bálnákat"- ők nem a "természetes" női alkatot képviselik, a sport mentes, fizikai munka mentes életmódtól, meg a tespedéstől váltak ilyenné. Férfi megfelelője az elhízott, szinte szétfolyó férfi.

Ellenben az egészségesen sportos (és nem felfújt!) férfivel.

2012. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Különben ha szerek nélkül, egészségesen edz, valóban nem is "tud" férfi alkata lenni egy nőnek. És mű alkata lenni egy férfinek. Nem lesznek 50-es bicepszei egyiknek sem, ha nem segít rá. Megmaradnak a női test jellegzetességei- szélesebb csípő, nőies alak, a sportosság mellett. És a férfi testté is- enyhén szélesebb váll, feszes (és még lapos!) mellkas, vékony derék, izmos hátsó.
2012. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
Hátrány.
2012. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
előny :D
2012. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!