Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az előny vagy hátrány ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előny vagy hátrány ha egy lány konditerembe jár?

Figyelt kérdés
Én heti 4 alkalommal járok konditerembe, de nem az a célom, hogy olyan nagydarab legyek mint a testépítő világbajnokok, csak egy kicsit szeretnék izmosodni, erősődni.
2012. nov. 17. 23:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Ember! WHAT THE FUCK?!


Kár, hogy ennyit írtál, mert köszönőviszonyban sincs azzal, amit én írtam :D olvass csak vissza, az 5. sorom: "Tud az ember edzeni konditerem nélkül valóban, senki nem mondta, hogy nem.", erre a hszed 80%-ában arról fröcsögsz, hogy én azt akarom bemesélni, hogy márpedig nem lehet :D:D Röhej :D:D Lassan tényleg be kéne iratkoznom valami analfabétaterapeuta-tanfolyamra, hogy szót értsek az ilyenekkel, mint te. Szóval tök felesleges volt ennyi időt rááldoznod :D


Ebből a sok "múpor" meg "táp" megnevezésből egyértelműen leszűrhető, hogy halvány fingod sincs, hogy mik is ezek, de a fikázás azért megy, gratulálok. Előbb próbálj meg kicsit okosodni tán.


A szellem munkásokat meg pont hogy nem flegmáztam, csak ugye mivel analfabéta vagy, nem érted a szarkazmust.


Nézzük mi van még... bullshit, bullshit, bullshit... ja, kifogás, hogy mégse nagykabátba kéne edzeni? Miért pont a szabadban eddzek? Mert pár nyomorék hülyegyerek kitalálta, hogy az 'A' jó, a konditerem meg maga a sátán ketrece, és aki oda jár, az sikeres ember nem lehet? Lejátszottuk ezeket a köröket párszor már a sportrovatban, és mindig kiderült, hogy nem a kondisok nézik le ezeket a bohócokat, hanem pont fordítva. De azért beállítják magukat áldozatnak, meg valami csuda underground felfedezőnek. A saját viselkedésük váltotta ki azt, hogy már bohócnak voltak titulálva.


És persze az sem baj, hogy a "mi hasznos" kérdést is kiveséztük pár válasszal feljebb, de elhiszem, hogy mára már ennyi olvasás is elég volt, megterhelte a pici agyacskádat. Pihenj pár napot, nehogy túlterhelődj. (:

2012. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

""Tud az ember edzeni konditerem nélkül valóban, senki nem mondta, hogy nem.", erre a hszed 80%-ában arról fröcsögsz, hogy én azt akarom bemesélni, hogy márpedig nem lehet :D:D Röhej :D:D "


ja ezt írod, csak a hszed 80%ában arról fröcsögsz hogy milyen hülyeség meg nehéz ha nem konditeremben csinálod. ez csak az egyik ellentmondás a szövegedben.

nem most jöttem le a falvédőről


"Ebből a sok "múpor" meg "táp" megnevezésből egyértelműen leszűrhető, hogy halvány fingod sincs, hogy mik is ezek, de a fikázás azért megy, gratulálok."


jobb lesz ha beiratkozol a tanfolyamra.

egy mondaton belül annyi hülyeséged hordtál össze, hogy külön nem is reagálok rájuk


"A szellem munkásokat meg pont hogy nem flegmáztam, csak ugye mivel analfabéta vagy, nem érted a szarkazmust. "


tanfolyam


"Nézzük mi van még... bullshit, bullshit, bullshit... "


persze minden búlsitt, amit nem tudsz reagálni


" ja, kifogás, hogy mégse nagykabátba kéne edzeni? Miért pont a szabadban eddzek? Mert pár nyomorék hülyegyerek kitalálta, hogy az 'A' jó, a konditerem meg maga a sátán ketrece"


újabb baromság, mások szájába adott baromság


"Lejátszottuk ezeket a köröket párszor már a sportrovatban, és mindig kiderült, hogy nem a kondisok nézik le ezeket a bohócokat"


baromság n1 prize


jól van, a többi hülyeségre nem is reagálok.

szerintem mielőtt el kezdesz vitatkozni másokkal, legalább magadban tedd tisztába, hogy mi mellett is akarsz érvelni, mert elég nevetségesen hat, amikor ellentmondasz magadnak és erre okoskodsz rá.

más témákban lezajlott lelkisérüléseid sem érdekelnek, azokat hagyd ott, és a kérdésre, legfeljebb a válaszokra reagálj, ne a fejedben lejátszódó hangokra.

amint megjelentél, elkezdtél vetíteni, hülyeségeket magyarázni meg flegmázni. erre nem hiszem hogy kíváncsi volt a kérdező, sem a többiek.

pontosan az ilyen hülyeségek miatt van az a meggyőződése egyeseknek, hogy a testépítők/sportolók ostobák.


----------


nekem aztán mindegy, hogy ki miben hisz és hol meg hogyan edz, csak annyit akarok tisztázni, hogy attól nem rosszabb vagy kevesebb senki sem, hogy nem kondiban erősödik és hétköznapi ételeket fogyaszt, mert ahhoz, sportos testalkata és ereje legyen, nem szükségesek ezek.

ennyi.

2012. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Ne veszekedjetek már, mindenki ott edz, ahol akar. :D


Miért kell fikázni egymást? :)

2012. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

"nekem aztán mindegy, hogy ki miben hisz és hol meg hogyan edz, csak annyit akarok tisztázni, hogy attól nem rosszabb vagy kevesebb senki sem, hogy nem kondiban erősödik és hétköznapi ételeket fogyaszt, mert ahhoz, sportos testalkata és ereje legyen, nem szükségesek ezek.

ennyi."


Látod, ezzel egyet tudok érteni, de szerintem Wash se állította az ellenkezőjét.

Csakhogy, jól félreértettek egymást!


Én edzettem kondiban is, meg máshogyan (otthon) is, ezért nem húzok semerre. Pont.


Fogyasztottam "szereket" (csak táplálék kieg!)- de már nem, mert drága és nem látom szükségét.

Mégis vagyok annyira erős, mint akkor. Bár az izmaim kevésbé "látványosak"- de ez nem is annyira gond nekem.


Tehát, így is jó, úgy is jó.

Aki megengedheti magának, miért ne járjon kondiba?

2012. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

"Látod, ezzel egyet tudok érteni, de szerintem Wash se állította az ellenkezőjét. "


nem, csak fikázta a "bohócokat"


" Bár az izmaim kevésbé "látványosak""


pontosan ezért mondják sokan, hogy műizom, és pontosan ezért fölösleges. aki látványra megy, annak jó, egyébként nem.


nyilván aki megengedheti, az csinálja, csak ne hazudozzon összevissza, hogy ő nem nézi le a "bohócokat"...

2012. nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

"A saját viselkedésük váltotta ki azt, hogy már bohócnak voltak titulálva. "


[link]

2012. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

""A saját viselkedésük váltotta ki azt, hogy már bohócnak voltak titulálva. " "


micsoda érv, ezt nem is lehet ráakasztani bárkire :D

meg benyom egy trollafaceről copypastelt marhaságot.


meg is lepődnék, ha érdemben reagálni tudnál. a baj ott kezdődik, hogy amikor saját magad cáfolod a mondataiddal, már sosem leszel hiteles, hiába játszod a nagyfiút. mindegy, nekem az is elég, ha magadban átgondolod és belátod.

legközelebb ha valahová válaszolsz, akkor törekedj a kérdésre válaszolni. persze kötekedhetsz meg okoskodhatsz is, csak akkor fogadd el, hogy ha baromságot mondasz, le leszel ugatva.

2012. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Vajon mi kéne, hogy végre észrevedd magad?...
2012. nov. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

blabla...

téma lezárva

2012. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
pedig aki baromságot ugat az pont te vagy. menj át a sportba, művelődj egy kicsit.
2012. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!