Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, nálatok előny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok előny vagy hátrány ha egy csaj nem engedi hogy összevissza fogdossák azok akik nem járnak vele?

Figyelt kérdés

Csak mert nálam automatikusan ez történik, és olyan pofont szokott kapni a kérdéses fiú, hogy elered az orra vére, vagy félnapig ott marad a kezem nyoma...

Lehet ez ok arra hogy nincs pasim?

(L/15)



2012. aug. 23. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogdosással kell hódítani, úgyhogy valamennyire érthető a reakciód, de ez csak egy vélemény.
2012. aug. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
állatsimogatóban és sötétben lehet tapogatózni, de akit csak úgy tapiznak és ő nem szól semmit, arról hamar megvan a véleményem
2012. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nos Sir Edmund Hillary is azért akarta megmászni az Everestet, mert addig még senkinek sem sikerült. Szóval ha te egy afféle kihívás vagy, akkor szerintem ettől még jobban kellenél. (persze ha ronda vagy akkor a fentiek feleslegesek voltak)
2012. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 : nem, nem vagyok ronda, jó alakom van , szép arom , eredeti vörös hajam(ezeket a dícséreteket másoktól mondták nekem, nem egoizmusból írom)
2012. aug. 23. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Tehát,ha én fiú ismerősöd lennék,és megfogom a vállad,már küldöd is az állast?Ez nem normális dolog.De ha a feneked,és egyebeket,azt még jó hogy ne fogják meg,ha nem vagy ribi.
2012. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De kik tapiznak? Barátaid? osztálytársaid? vadidegenek az utcán?

esetleg a tanáraid?:D

2012. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Ha csöcsörésznek, v a fenekedet markolásszák, akkor jól teszed, h pofánvágod az illetőt. De ha a válladhoz érnek, v megsimogatják a hajadat, az még nem égbekiáltó bűn.
2012. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi probléma. Nálam előnyös, ha egy lány nem engedi, ha fogdossák. Én jobb szeretem, ha a belsőt tudom először megérinteni. Utána pedig már a lány is engedékenyebb.
2012. okt. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!