Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az előny vagy hátrány ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előny vagy hátrány ha egy lány konditerembe jár?

Figyelt kérdés
Én heti 4 alkalommal járok konditerembe, de nem az a célom, hogy olyan nagydarab legyek mint a testépítő világbajnokok, csak egy kicsit szeretnék izmosodni, erősődni.
2012. nov. 17. 23:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

wash

én is sóhajtok, bizony.


mert sokan ugribugritól is el tud érni egy olyan alakot. igaz, nem 2 nap alatt, de aki azt hinné, az inkább menjen vissza csokit zabálni a tv elé. de ekkor jön a genetika kifogás, ha 10ből 8 lány megcsinálja, akkor meg valami más kifogás. unom már a hobbidietetikusokat meg -személyi edzőket, akik online tekintélyt akarnak építeni maguknak.

egyszerű tény hogy a nők többsége genetikailag normális alakú, csak lusták a rendszeres sportra a saját érdekükben.

megjegyzem, szerintem a férfriak többsége is képtelen lenne végigcsinálni egy 90 perces rubintrékás edzést. naponta 4 hétig.


rengeteg srác edz az utcákon, az erdőben, vagy bármilyen más amatőr módszerekkel, amiktől az átlagembernél jóval izmosabbak lesznek. nyilván a fitnesstermeknek meg tápgyáraknak megéri, hogy havi 10Eket dobálsz ki arra, amit meg tudsz csinálni otthon is magadnak, de egyáltalán nem szükséges ahhoz, hogy sportos alakot érj el. és egy lánynak nincs is különösebben szüksége erre, hiszen nem testet épít.


saját testsúlyos edzés, sportos testalkat, 0 forintért, level 1

http://www.youtube.com/watch?v=9EienalCqC0


level 10

http://www.youtube.com/watch?v=77CHby-kK7I

itt már vannak olyan srácok is akik vannak olyan szinten, mint mások kondizással


level 20

http://www.youtube.com/watch?v=Zk9jp9rJ3Ss&feature=related

ez a testalkat üti a kezdő kondisokat. szálkás, vastag, és egy konditerembe sem kell bemenni érte.

szerintem ennél nagyobbra nem is érdemes nőni, sem esztétikai sem praktikai okokból.


scooby youtube videói megmutatják, hogyan lehet olcsón, egyszerűen kigyúrni magad hosszú kitartó munkával. http://www.youtube.com/watch?v=nQAh7m4xsMo


de hogy más területekről meséljek, kimbo slice pl utcai verekedésekből került be az mma világába, szóval ez a professzionális=drága nagyon nem állja meg a helyét.


ja mellesleg mind szigorúan drogmentes táplálkozást hirdetnek.

2012. nov. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

"Természetesen alkattól függően, de csak sima edzéssel is hatalmas erőszintet érhet el egy nő is (nem csak tesztoszteronfüggő, szerintem). Bár látványos izmai talán akkor sem lesznek. Akiket az utcán láttok, a kis törékeny 40-50 kilós csajokat, vagy a simán elhízott "bálnákat"- ők nem a "természetes" női alkatot képviselik, a sport mentes, fizikai munka mentes életmódtól, meg a tespedéstől váltak ilyenné. Férfi megfelelője az elhízott, szinte szétfolyó férfi. "


egyetértek, nem kell túlpörgetni a témát. parasztgyerek kimegy kertbe, felvág 20 mázsa fát és behordja minden nap, vagy krumpliszsákot pakol a platóra, ugyanúgy fog kinézni mint egy kondizós, csak kevésbé lesz mű a megjelenése.

már eleve az is nagy eredmény lenne, ha legalább fele annyi nő sportolna, mint férfi. és legalább a férfiak fele sportolna aktívan.


[link]


csak az a baj, hogy "senkinek sincs napi fél órája magára" aztán az átlag tv nézési ráta napi 4 óra. :)

2012. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Azért mostanában a fiatal srácok nagy része se sportol már. Vagyis, ha igen, inkább foci, futás, hasonló, bár az is nagyon jó, egészségesek lesznek tőle.


Így van, régen, nagyszüleink korában egy fiatal lány, nő se ilyen szánalmasan gyenge volt, mint manapság. Amikor még a mezőkön dolgoztak, lánykorukban is, főleg nem. Vagy kilómétereket legyalogoltak. Nem kell senkinek sem "kigyúrtnak" lennie, itt egy egészséges életmódról beszélünk főleg. Meg arról, hogy a sportos test jobb, mint az anorexiás/elhízott.

2012. nov. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
59%-os, én ma este is kb. egy órát töltöttem edzéssel- igaz, csak itthon.
2012. nov. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Hójaj, van pár dolog, amivel egyetértek, és van pár, ami rémes tudatlanságot sugall.


Kezdjük amivel egyetértek :D

A nőknek jó alakjuk lenne, csak a lustaság eltorzítja.

Könnyen lehet, hogy sok férfi se tudna 90 percig ugrabugrálni, de igazából miért tennék? Erre még később kitérek.

Tud az ember edzeni konditerem nélkül valóban, senki nem mondta, hogy nem.


És akkor amin aggódok:

Ugyan nem kötelező az edzőterem, de nem kell lenézni sem. Hiába csatlakozik az ember egy ilyen sznob utáljuk-ami-mainstream-nézethez, nem lesz igaza. Csodálom, hogy kimaradt, hogy a konditeremben csak felfújt műizmokat lehet szerezni, amik nem is erősek... (ami persze ugye marhaság). Szóval szép dolog, hogy kimennek a gyerekek a mászókákra lengedezni, és marhabüszkék magukra, hogy ez milyen hasznos, de még ezt sem tudja mindenki megcsinálni. Például most jön a tél, nagykabátban meg nem kényelmes. Na meg nem is van ám minden sarkon erre alkalmas játszótér. Az otthonedzéssel még nagyobbak a gondok, nekem speciel annyi helyem sincs a szobámban, hogy egy fekvőtámaszt lenyomjak, és ezzel gondolom sokan vannak még így, a panelházak számából kiindulva. A panelházak meg arról is híresek, hogy nem jár a lakásokhoz kert, így ez is kiesik. Aki meg fizikai munkát végez, az már általában nem jár mellé konditerembe, de aki galád módon az eszével próbál elhelyezkedni, értsd szellemi munka (ugye a léhűtő mérnökök, építészek, tudósok stb), annak marad a csúnyagonosz konditerem. Lemegy, megvan ott minden, ami kell, elvan másfél órát, aztán haza. Az utolsó videóban súlyzót is fog az emberke, ami tipikusan konditermes gyakorlat, szóval ez nem jött be (:


Aztán: nem táp, hanem tápLÁLÉK és annak is a KIEGÉSZÍTŐJE. Megvan a maga helye és létjogosultsága a világban, és ez akkor is megmarad, ha valaki nem érti,és fikázza. Megvan az előnyük is, ami miatt érdemes őket használni, de persze nem kell túlmisztifikálni, ahogy semmit. Előny, hogy edzés után gyorsan fel tud szívódni, mivel por alakban van. Előny, hogy sietség közben két perc alatt hasznos tápanyagokat juttathatunk a szervezetbe. Előny, hogy izolálva van a tápanyag, és nem kell megenni mellé sok mást, így ha már az ember nem tudna többet enni, egy kis turmix még pont befér. És előny, hogy gasztronómiailag is megnyit egy új polcot azzal, hogy édes fehérje. Méltánytalanul berzenkedik tőlük az átlagember, ami azért is vicces, mert utána elmegy a boltba és megveszi a sokkalta egészségtelenebb cuccokat...


Ja, és Hannibalra azt mondják az okosok, hogy valószínűleg némi cucc is befigyelt, hiába a drogmentes kérkedés. Egyébként azt a szintet is már jó nehéz elérni.

2012. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Wash, úgy érzem, ez nem nekem szólt, én nem "fikáztam" a konditermeseket sem. Esetleg arra tértem ki, hogy addig jó, míg természetes (ez alatt meg, ki mit ért, maradjon az ő dolga). :)
2012. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Mégis egy:


"Könnyen lehet, hogy sok férfi se tudna 90 percig ugrabugrálni, de igazából miért tennék? Erre még később kitérek."


Miért tennék a nők? Sok nőt ismerek, aki szó szerint utálja az "ugra-bugrát", de szívesen kondizna. Na és, ha lenne rajta egy kis izom?

Jelzem- TERMÉSZETES, nem szerekkel elért! Az egyik nemnél se jó.


Csak látom néha, a hülye női magazinok egyenesen gyengíteni próbálják őket, frászt kapunk az olyan szlogenektől, miszerint "alakmegőrzés, az izmosodás VESZÉLYÉNEK elkerülésével".


Nem is firtatom, jobb lesz. :D

(Szóval, inkább legyen anorexiás, meg ugra bugráljon szegény nő egy fél napot, ami persze jó a maga módján- de mellé ne egyen; itt az oldalon is írt egy lány a múltkor, hogy alakot formálni akart és a maradék izmot is "lefogyta" magáról. Aztán persze jön a gyenge immunrendszer, betegség, hájasodás, stb)

2012. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Mert nem is neked szólt, hanem az 59esnek :D

Viszont jó, hogy mondod, mert kihagytam két dolgot, az egyik olyat is, amire aszondtam, hogy kitérek xD


1) A tápkiegek is mind természetes anyagok, de még ha szintetikusak lennének se lenne baj, a lényeg a molekula. A legközismertebbek a fehérjék és a szénhidrátok (tömegnövelők részei) közülük, ezt még ha akarnánk se tudnánk mesterségesen előállítani, mert nincs technológia, na meg mert nincs miből. Tehát amit tápkieg boltban lehet kapni, attól nem kell félni, nem számít csalásnak. Attól kell félni, ami úgy néz ki, mint egy gyógyszer, olyan neve is van, vagy éppen szúrni kell injekcióval (: és olyat csak fű alatt lehet szerezni.


2) Miért tennék a férfiak, hogy 90 percig ugrándozzanak? Azért mert nem származik belőle semmiféle haszon. Ahogy a mászókákon lengedezésből sem. Ha tetszik, jól érzi magát vele, csinálja, de ne vágjon rá fel, és mégannyira se szóljon le mást, aki nem tudja. Valamennyi alap persze elvárható, pl. ne ejtse el a gyerekét, bírja el hazafele a bevásárlószatyrot, de ha külön fizikai teljesítmény nélkül is hozzá tud tenni valamit az emberiséghez, akkor onnantól kedve szerint dönthet, hogy milyen fizikai tevékenységet akar pluszban. Ha csak szeretne jól kinézni, lejár a konditerembe, és edz, és marhára nem érdekli, hogy tud-e maratont futni, vagy zászlómutatványt csinálni.


Azok a nőimagazinos mondatok meg borzalmasak :O Ha ilyeneket írnak, nem csodálom, hogy be vannak tojva a nők...

2012. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Rendben akkor. Erre még egy kanyar. :)


"Miért tennék a férfiak, hogy 90 percig ugrándozzanak? Azért mert nem származik belőle semmiféle haszon."


A nő számára sem, azon kívül, hogy nő az állóképessége/jól elfárad (ezek viszont a ff-ra is igazak).


"Ahogy a mászókákon lengedezésből sem. Ha tetszik, jól érzi magát vele, csinálja, de ne vágjon rá fel, és mégannyira se szóljon le mást, aki nem tudja."


Nézőpontok kérdése, ki mire vág fel. Ez inkább ügyesség. :) Láttál már deszkás fiúkat? Vékonyak, de nagyon ügyesek! Egy kondizó férfi nem tudná megtenni azokat a dolgokat. A deszkás meg nem bírna felemelni egy marha nehéz súlyzót. A mai világban, ha úgy nézed, "gyakorlati" haszna egyiknek sincs különösebben.


"Valamennyi alap persze elvárható, pl. ne ejtse el a gyerekét, bírja el hazafele a bevásárlószatyrot, de ha külön fizikai teljesítmény nélkül is hozzá tud tenni valamit az emberiséghez, akkor onnantól kedve szerint dönthet, hogy milyen fizikai tevékenységet akar pluszban."


Így van. Kinek mi jön be. :)


"Ha csak szeretne jól kinézni, lejár a konditerembe, és edz, és marhára nem érdekli, hogy tud-e maratont futni, vagy zászlómutatványt csinálni."


Igen, de még ez sem egyértelmű, csak ha önmaga miatt csinálja. Mármint, így érted, hogy "Jól akar kinézni"- önmaga számára. Ahogy látom, a sportos férfiak tetszenek a nőknek, a nagyon kigyúrtak, izom építők már kevésbé.


Persze, számukra ez életforma, nem abból fakad, hogy "így akarnak csajozni". :)

2012. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

wash:


senki se nézi le a kondizókat, csupán nem szükséges havi 10Eket költened szerhasználatra ahhoz hogy izmos legyél.


"a konditeremben csak felfújt műizmokat lehet szerezni, amik nem is erősek..."


megemlíthettem volna, hogy nem ugyanaz az izomminőség, de értelmetlen aláfeölé helyezni egyiket a másiknak. egyszerűen más. ehhez meg kell 1 kis testépítési/sport ismeret, hogy nem mindegyik izom egyforma munkára van kifejlesztve.

de igen, a testépítők általában nagy súlyokkal rövid ideig edzenek, amit mondjuk nem tudnának más jellegű hosszútávú megerőltetésben kamatoztatni. és fordítva.


"Például most jön a tél, nagykabátban meg nem kényelmes."


aki kényelmesen akar élni, zabáljon csipszet a tv előtt.


"Na meg nem is van ám minden sarkon erre alkalmas játszótér."


na még sétálni/futni is kell érte, de nagy baj!


"Az otthonedzéssel még nagyobbak a gondok, nekem speciel"


másnak meg másképp van.


"A panelházak meg arról is híresek, hogy nem jár a lakásokhoz kert, így ez is kiesik."


jobb esetben járnak játszóterek/sportketrecek


ezek mind csak kifogások, aki edzeni akar, az fog is edzeni. ahhoz nem kell kondizni, hogy valaki sportos legyen.


"aki galád módon az eszével próbál elhelyezkedni, értsd szellemi munka (ugye a léhűtő mérnökök, építészek, tudósok stb), annak marad a csúnyagonosz konditerem. "


tehát aki jogász az valamilyen fizikai okból nem tud hozzányúlni a panelházak közti rudakhoz.

mondj még ilyen okos dolgokat.

azt sem értem minek flegmázol a szellemi munkásokra, senki sem mondta, hogy az baj. te mindent kiforgatsz és magadra veszel.


"Megvan a maga helye és létjogosultsága a világban"


meg annak is, hogy 10xes áron vedd meg ahhoz képest, mint a természetes megfelelőjét a piacon.

gondolom most jön a "nem lehet annyi fehérjét enni" kifogás, mert aki nem műport eszik az nem is lesz izmos.


a testépítés egy jó marketingfogás lehet, mint ahogyan ma már bármi más. igazán engem nem érdekel, miért pártolod a kondizást, de szerintem fölösleges ahhoz, hogy valaki sportos legyen vagy erős.


"Miért tennék a férfiak, hogy 90 percig ugrándozzanak? Azért mert nem származik belőle semmiféle haszon."


fél óráig se bírnád csinálni. no persze ami nem csinál lufiizmokat az nem is hasznos. aki természetes tevékenységeket végez, és ehhez alakul az izomzata, az haszontalanul lesz izmos. :)

még ilyen okos dolgokat


"Ahogy a mászókákon lengedezésből sem."


fogadjunk, hogy a videókon látottak felét se tudnád meglengedezni

nem baj, mindenki lenézi a kondisokat, de te láthatóan tiszteled az alternatív megoldásokat.

persze mert a "kondiban lötyögtetni a súlyokat lufiizomra csirketápból" az jó dolog.

valakinek biztos, mert miliókat kaszálnak a lusta emberek hülyeségéből.


"Ha tetszik, jól érzi magát vele, csinálja, de ne vágjon rá fel"


se a lufiizmaira amit csirketápból növelt rángatózásból


szerintem te kaptál egy jó agymosást, hogy kondi meg tápok nélkül nincs izom, és aki nem kondiban lesz erős az hazudik, koxol.

hallottunk egy rakás kifogást, meg irigykedést/lenézést, de semmilyen értelmes érvet nem tudtál felhozni a kondizás mellett. biztos rosszul esik, hogy hülyeségre költöd a pénzed, és más is képes arra, amire te, de ez engem már nem érdekel.


nem attól izmosodsz, hogy költesz e 10ezreket a helybérlésre, vagy a kajára. ezt nem kell elismerni, lehet saját véleményed, de nem kell másokat is belevinni a hülyeségedbe. hadd tudják csak az emberek, hogy attól is lehetnek sportosak, ha nem kondiba járnak, nem tápolnak és nem tömik cégek zsebét divatból.


összehordasz mindenféle marhaságot, önellentmondásokba keveredsz, mert érveid nincsenek, közben meg a legalapabb dolgokkal sem vagy tisztában.

engem konkrétan ABSZOLÚT NEM ÉRDEKEL hogy te mit akarsz csinálni a kondizással és milyen rögeszméid, komplexusaid vannak ezzel kapcsolatban. felőlem fizess havi 20 ezres bérletet, vegyél tápokat 50ért, de ne akarj már másokat meggyőzni arról, hogy kondi nélkül nem lehet sportos valaki.

mindenre kiterjedően kijelenteni ilyeneket hogy ez meg az nem hasznos, meg ha szép akar lenni (ami megint rohadtul relatív) meg ha teljesítés, aki nem ért egyet velem az felvág, ne nézz le de azért lengedezés meg ugrabugra...


te is csak egy vagy a sok kisiskolás közül, aki elkezdett kondizni már személyi edzőnek meg mindentudó félistennek képzeli magát és itt építgeti az online imidzsét.


------------------------------------------


"A mai világban, ha úgy nézed, "gyakorlati" haszna egyiknek sincs különösebben. "


attól függ hogy nézzük. mindegyiknek lehet gyakorlati haszna, én inkább azt mondanám, hogy minden testalkatnak más az előnye és hátránya.

de erről a fennebbi válaszolónak fogalma sincs


"Persze, számukra ez életforma, nem abból fakad, hogy "így akarnak csajozni". :)"


a kettő nem zárja ki egymást. van aki a csajokért csinálja

2012. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!