Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 19 éves, egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves, egyetemista lánynak milyen típusú srácok jöhetnek be?

Figyelt kérdés
Belső tulajdonságokra gondolok, milyen értékeket tart fontosnak egy ilyen lány? 16 éves vagyok, de meg akarom hódítani egy gyönyörű 19 éves egyetemista lány szívét :) <3 köszönöm
2012. nov. 17. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
esélytelen.
2012. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted minden 19 éves egyetemista lánynak ugyanolyan emberek szimpatikusak? Nem klónokról beszélünk, ember.
2012. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen. Én is voltam együtt álmaim nőjével, 5évvel volt idősebb.

Jó tanács: Ne kezdj komoly kapcsolatba idősebb nővel, mert nagyon fájdalmas lesz a vége.

2012. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is esélytelen.15/L
2012. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül fájdalmas a vége, én már jó ideje tartós kapcsolatban vagyok a nálam fiatalabb barátommal. Az is futó kalandnak indult.


Egyébként, mivel a 19 lányok többsége egyetemista, így megmondhatatlan, általánosságban, melyiknek mi jön be.

2012. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Te olyan egy hülye vagy.

Mi az hogy egy 19eves egyetemista länynak ? Ez egy faj ? Ez egy külön kategoria szerinted hogy majd itt tudja mindenki: ja persze az az a a fajta aminek ez jön be ...

Ezt hogy kinek mi jön be, ember välogatja...mint hogy te szereted a spagettit vagy nem.

Menjel csak vissza pandäzni ha ennyi eszed van...

2012. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha nekem esélytelen egy 19 éves akkor neked is :DD (max a nagyon visszafogottak nem feltétlen)

f19

2012. nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!