Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyetemista lanyok tobbsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista lanyok tobbsége tényleg ennyire vizuális lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor mikor ulunk a szeminariumokon akkor sok csaj beszel a pasijarol, de mindig csak a kulso dolgokrol. Arrol, hogy Karcsi ennyire cuki, Szabika ennyire jol oltozkodik,Petya annyira izmos stb. Arrol szinte sosem, hogy rendes es kedves, udvarias stb. Max arrol, hogy Szabika megint floltolt.azzal a lannyal, Béla megint smárolt Esztivel es alig birtam szetvalasztani oket. De persze kiderult, hogy nem szakitottak, mert Szabi annyira de annyira cuki es jol nez ki, hogy nem talalna nala helyesebbet igy megbocsajtott neki. Nagyjabol errol szol a dumajuk nagy resze. Mindezt az egyetemista lanyok szajabol hallom. Akkor mennyire fontos most a belso? Mert mar nem vagyok benne biztos, hogy annyira fontos lenne.
2012. szept. 16. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vizuális? XD

Ezen szakadtam.

Ezt úgy mondják, hogy felszínes.

2012. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vizualist ugy ertem, hogy a kinezet es a latvany fogja meg oket altalaban.
2012. szept. 16. 16:03
 3/11 anonim ***** válasza:

A vizuális szó ide baromira nem passzol.

Egyébként meg biztos rossz szakra jársz.

Érdekes módon én arról szoktam beszélgetni a nőimmel (ha feljön a párom), hogy éppen mivel kedveskedett, mit csinált, mit dolgozik stb.

2012. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nőimmel=bnőimmel, véletlen lemaradt a b.
2012. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz,énrám pl. azért nyomulnak bizonyos csajok,mert gazdag vagyok. Ez még a külsőnél is fontosabb nekik úgy vettem észre. De ezek felszínes csajok. Én egyetlen évfolyamtársamba tudtam beleszeretni(mert vele váltottunk őszinte gondolatokat is),csak sajna neki van barátja,amit tiszteletben tartok,szal ezt beszoptam,máshol keresek csajt. :]
2012. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor meg azt mondom, hogy leginkabb a szep, vizualis dolgok vonzzak oket.
2012. szept. 16. 16:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

" leginkabb a szep, vizualis dolgok vonzzak oket."


A vizuális szó ide sem passzol.

Talán ha nem tudsz egy szót használni, akkor ne használd.

Egyébként meg az, hogy vki a szép dolgokhoz vonzódnak, az nem kifejezetten női tulajdonság, hanem szimplán emberi.

2012. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolso buta vagy nagyon, de nagyon is passzol oda a vizualis szo csak te mashogy tanultad es mashogy ertelmezed. En igy tanultam es jol ertelmezem. Ennyi.
2012. szept. 16. 16:13
 9/11 A kérdező kommentje:
Vizualis egyenlo lathatosag. Vagyis a lathato dolgok pl sportos test jobban vonzzak oket mint a lathatatlan, pl jo benso ertek. Erted?
2012. szept. 16. 16:15
 10/11 A kérdező kommentje:
Lathatosag azaz erzekelhetoseg. Nekem volt igazam es te nem erted a dolgot. De koncentraljunk inkabb a kerdesre.
2012. szept. 16. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!