Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyetemista lanyok tobbsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemista lanyok tobbsége tényleg ennyire vizuális lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor mikor ulunk a szeminariumokon akkor sok csaj beszel a pasijarol, de mindig csak a kulso dolgokrol. Arrol, hogy Karcsi ennyire cuki, Szabika ennyire jol oltozkodik,Petya annyira izmos stb. Arrol szinte sosem, hogy rendes es kedves, udvarias stb. Max arrol, hogy Szabika megint floltolt.azzal a lannyal, Béla megint smárolt Esztivel es alig birtam szetvalasztani oket. De persze kiderult, hogy nem szakitottak, mert Szabi annyira de annyira cuki es jol nez ki, hogy nem talalna nala helyesebbet igy megbocsajtott neki. Nagyjabol errol szol a dumajuk nagy resze. Mindezt az egyetemista lanyok szajabol hallom. Akkor mennyire fontos most a belso? Mert mar nem vagyok benne biztos, hogy annyira fontos lenne.
2012. szept. 16. 15:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kérdésed egy szimpla általánosítás. Én is egy egyetemista lány vagyok, de nekem a külső és a belső egyaránt fontos.Lehet egy pasi nagyon helyes , de ha belülről tiszta gáz, akkor nem érdekel. De ez fordítva is igaz, ha nem vonzódom egy sráchoz külsőleg, akkor lehet bármilyen kedves, rendes...
2012. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!