Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg így viselkednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így viselkednek, ilyen elvárásaik vannak a legtöbb egyetemista lánynak, amit egy kommentelő leírt tegnap?

Figyelt kérdés

,,Először is szeretnék elnézést kérni Tőled, ha fennhangon beszéltem, nem akartam.

Sajnos igen itt Borsodban eléggé harciasan nehéz a helyzet. Az ember örül, ha tud dolgozni, itt kb minden 2. ember állástalan, jó ők nem biztos ,hogy mérnökök, de rengeteg az állástalan sajnos. Van egy mondás, hogy a vakok közt a félszemű a király. Akinek itt van munkája az "büszke" lehet magára, sajnos...


Aa kérdésedre a válasz. Mivel a BME nem csak műszaki, hanem Gazdasági is, ezért elég sok lány/nő jár az egyetemre. Az egyetemi éveim alatt próbáltam elsődlegesen itt ismerkedni... hát az eredmény elég kiábrándító.. Eléggé beképzeltekké válnak/váltak ezek a nők, és mivel köztudott, hogy egy közgazdász kezdő fizuja kb 1,5X-es mint egy mérnöké, ezért nem tekintenek ránk egyenlő partnerként. Először azt hittem, hogy kifogtunk a srácokkal néhány "kivételt", de az évek ezt sajnos cáfolták. Ezek a közgazdász hölgyek lenézik és lekezelik azokat akik szerintük "illenek" hozzájuk, gondolom anyagilag.. Biztos van kivétel köztük is, csak sajnos én ilyenre nem akadtam. A (gépész)mérnöki karon meg van 2-3 nő, akik általában foglaltak. Az építész és építőmérnök nők meg nem érnek rá pasizni, 16 órát rajzolnak, a maradékot meg végigalusszák.


Igen elismerem, azért nem minden nő ilyen, én csak a diplomásképző helyen szerzett tapasztalatomat írtam le. De hidd el, ezerszer járnának egy orvos vagy bankár végzettségű úriemberrel, mint egy mérnökkel, akiről tudják, hogy jóval kisebb esélye van arra, hogy milliós fizuja legyen.


A másik, hogy voltak az egyetemről barátnőim (onnan ez a negatív tapasztalat), akik mikor meglátták, hogy milyen szegényes körülmények között élünk, hirtelen megváltoztak, és már nem volt az emberfia olyan "vonzó" mint előtte. Sajnos a nők nagy része a pénzes témában nagyon otthon van és megérzik, hogy honnan remélhető nagy lé, honnan nem..


Amúgy meg köszönöm a biztatást és a jó tanácsokat, és még egyszer bocs ,hogy b.nkó módjára válaszoltam...


üdv,,


2012. okt. 15. 12:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy csak szimplán rossz lányokat fogott ki az illető?
2012. okt. 15. 12:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez semmi, én csóró lány vagyok, és amikor ezt megtudta az egyik egyetemista évfolyamtársnőm, elkezdett gúnyolódni, a másik lány, meg furán nézett és azóta sem vagyunk jóban , nem találkozgatunk, de sokszor volt, hogy leakart húzni pénzzel... a többi lány nem volt ilyen.
2012. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szimplán rossz lányokat.

Meg nem is igaz, amit a fizetésekről ír.

Még, hogy 1,5-szeres fizetés... De szeretném én azt!

Közgazdászként bankban alig kapok többet, mint egy gyártósoron dolgozó kétkezi munkás.

Mérnök? Jöhetne bátran (bár csak elméletben, mert már foglalt vagyok).

2012. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát persze, persze, minden nő csak a pénzre hajt, minden pasi töketlen, ha van pénze akkor van töke... stb stb.



Használod a fejed? Ha igen, akkor meg minek kérdezel gyökérséget?

2012. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem soká összeomlik a világ gazdaságnak nevezett, bankár oligarchia, na hát akkor semmit nem fog érni a pénzünk:)

(és akkor vagy ellenük foguk harcolni, vagy jó ostoba emberi szokás szerint egymás ellen)

Szóval ezek a pénzes csajok is pofára fogna esni, de nagyon:)

2012. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is egyetemista vagyok, de az egyetemista férfiak között csak a bölcsészektől kapok frászt, a többiekkel semmi probléma a részemről. Egyáltalán nem a pénz a lényeg, hanem az, hogy legyen reális képe az életről. 21/n.
2012. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz amit bemásoltál az én kommentemre jött. Ott is írtam rá választ, de itt is megírom hogy csak rossz hölgyeket fogott ki az illető. A legtöbb lány örül ha normális srácot talál aki tanul is rendesen és vannak céljai..


A bölcsészektől meg nem csodálom hogy frászt kapnak egyes nők. Minden bölcsésztől előre is elnézést kérek, nem szeretnék általánosítani. Szóval van köztük elég sok olyan, aki a semmiről képes órákat beszélni, de ha megkérdezed hogy mit akar kezdeni egyetem után az életével csak néz. Nemhiszem hogy egy lánynak ez imponál :)

2012. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos majdnem minden lány ilyen, nemcsak az egyetemisták. Akinek nem számít a pénz, annak pedig csak a külső számít, az se sokkal jobb.
2012. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ez mind szep es jo, csak miert akarsz pont kozgazos lanyokkal ismerkedni?

Nem minden no bekepzelt es a penzre megy, sot kb minden masodik lany akit megismertem annak nem szamitott a pasi penze, helyzete, meg megkockaztatotom sok esetben az sem mennyire helyes vagy sem. Akinek meg igen az meg most is egyedul tengeti mindennapjait, s minden lehetsegesforrason keresztul hangoztatja, neki mennyire jo egyedul, s a pasik csak szexre kellenek.

Ha meglatok egy ilyen kerdest, en mindig azt szoktam irni, ez egy szegeny orszag (sajno), s eleg keves benne az aki tehetos, ha mar van egy biztos allasod az a legtobb nonek eleg. Mert hidd el mar az sem kis teljeseitmeny.

Orvosbol meg bankarbol tenyleg annyi van...(szarkazmus)

2012. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel vagyok :/ (az én fajtámat az egyetemen elég elérhetlennek tekintik, jogász külömben) mégis gépész barátom van
2012. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!