Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek így el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek így el lehet hívni egy egyetemista lányt egy kávéra?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk mind a ketten. Csak egy óránk van együtt, az szeminárium amin 15-en vagyunk. Nagyon tetszik a lány de igazából óra előtt pár perccel érkezik mindenki órára és ritkán adódna jó lehetőség h beszélgessek vele. Arra gondoltam, hogy óra után egyszer mondanám neki h aranyosnak találom és szívesen meginnák vele pl egy kávét. Szerintetek ez így nagyon gáz? Mármint hogy nem is beszéltem még vele de elhívom egy kávéra....tudom h az a döntő h tetszek e neki, de erre kíváncsi lennék, hogy ti mit tennétek a helyembe. Egyébként mind a ketten 24 évesek vagyunk, és a csaj elég kedvesnek tűnik
2012. szept. 26. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de szerintem nincs vele semmi gond. :)
2012. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért gáz mert meg akarod dugni, gondolj arra, hogy megismerni szeretnéd jobban, azért a "kávé", egyből nyugodtabban, bátrabban tudod meghívni. Ennyi...
2012. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem először beszélgess vele, ismerd meg egy kicsit mielőtt így betámadnád :)
2012. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az h tudom h beszélgetnem kellene vele,de óra előtt nem sok lehetőségem, ezért gondoltam, hogy ha vége az órának és mikor kimegyünk a teremből akkor elhívnám valahová h tudjunk beszélgetni
2012. szept. 26. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

akkor valami ürüggyel menj oda ne kávézással nyiss mert akkor rákényszeríted, hogy válaszoljon és ha nincs kedve szarul jössz ki és a féléved is szar lesz :D

kérj tőle jegyzetet vagy vmi iskolával kapcsolatos infot abból hogy ezekre hogy reagál megtudod érdekled-e és ha igen hívd el bátran

2012. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
"meginnák"? Először a magyar érettségit szerezd meg, utána nyugodtan elhívhatod.
2012. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, elhívhatod kávézni, miért ne?

Mi a legrosszabb ami történhet? Max nemet mond.


Nekem pont ez imponál, ha egy fiú nyíltan, őszintén elém áll és megkérdezi, van e kedvem kávézni. Így korrekt. Ez mutatja hogy bátor, magabiztos és nem fél kimutatni az érzelmeit, és azt, hogy tetszem neki.

Nem szeretem amikor össze vissza kérdezgetnek hogy "hány óra van?, "nem ismerlek valahonnan?, "meg tudnád mondani merre van a B épület?" stb, mindezt azért, hogy a végén kinyögje, hogy "nem lenne kedved valamikor találkozni?" A sok biztonsági övként funkcionáló kérdésekkel néha nagyon fárasztóak tudnak lenni...


De minden lány más. Lehet valaki jobban szereti kerülgetni a forró kását, mielőtt beleeszik. Én szeretem a nyílt kérdéseket, mert az én helyzetemet is megkönnyíti, nem kell akár perceket is beszélgetnem vele, mire kimondom hogy "bocsi, de nem...", hanem hamar túlesünk rajta. Ha tetszik a fiú, akkor úgyis igen mondok. :)

2012. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
nem nyitnék igy direktbe. nézd ki inkább, kikkel beszélget, és oda keress kontaktot. ha 3-4-en beszélgetnek, lehetőséged van rá nézni, hozzá is beszélni, az többet ér. vagy ha dohányos, az is nyert ügy, mert egyszerűen ki lehet menni vele, a dohányosok könnyen csinálnak klikket és szivesen beszélgetnek közben, tapasztalataim szerint. vagy ott van korunk csodálatos találmánya, a facebook. ha végképp szánalmas vagy, akkor vedd fel, és ott ráirhatsz.
2012. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lennék szánalmas, mert tetszik és elhívom valahová? Tulajdonképpen órán meg kell szólalni mindenkinek ott láthatja h milyen vagyok...
2012. szept. 26. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell itt trükközni, meg agyalni hogy hogy kéne a közelébe férkőzni. Egyszerűen oda kell menni és elhívni kávézni.

Szerintem inkább az ijesztő, amikor valaki minden lehetséges módon próbál a közeledbe kerülni, figyel állandóan, les, hogy mikor hogyan tudna beszélni veled... nem az hogy meghívnak egy kávéra!

Legyünk már felnőttek!! Nem kell ide facebook! Hagyjuk meg ezt a 13 éveseknek.

Te mint egyetemista, felnőtt ember, nyugodtan elhívhatsz egy lányt kávázni, biztos nem fogja össze fo.ni magát a félelemtől mert meg merted szólítani.


Én ezt tapasztalatból mondom. Sok sikert!! ;-)

23/L

(Hetedik válaszoló voltam)

2012. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!