Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini lányok 15-17 év között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok 15-17 év között ez miért van nálatok?

Figyelt kérdés

Szóval


26 éves srác vagyok, és rettentő módon gyerek arcú, kinézek (azt mondják) 17-19.nek.

A baráti társaságom olyan, hogy sok ismerősömnek van lánytesója a fent említett korosztályból, és sokszor jönnek a haverjaimmal, ők néha hoznak barátokat stb stb.


És sokuk semmi érdeklődést nem mutatott felém addig (nem is akartam, hogy mutassanak) míg ki nem derült a korom.


Szóval a lényeg az egészben, sok azt hiszi, hogy 17 vagyok de mihenst kiderül, hogy 26, a legtöbbjük elkezd nyomulni, de csak miután kiderült a korom.


És ezt nem értem, a baráti társaságban is vannak idősebbek velem egykorúak, ő rájuk miért nem nyomulnak?


1-2 nagy nehezen kibökte, hogy velem nagyon jól el lehet beszélgetni vicces vagyok meg meg aranyos stb stb.


Ezt azért nem fogadom el válasznak mert a többiek közül is vannak hasonlóak min én, de ez mégis velem történik, söt egy két haverom meg is említette ezt, hogy csak rám nyomulnak.


Nem egózni akarok tényleg, csak érthetetlen számomra, konkrét választ nem kaptam senkitől, háta valaki a fent említett korosztályból tud most valamit.


Mellesleg ez már így megy egy ideje, és nekem ez eléggé kényelmetlen, már nagyon gondolkodok, hogy keresek másik társaságot, akik csak korombeliek.


Előre is köszönöm a válaszokat, és legyetek oly kedvesek írjátok meg a korotokat is


Köszönöm szépen


2012. nov. 14. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mert idős vagy egy ~15éves lányhoz, de ez rajtad nem látszik, és ezt a lányok úgy veszik hogy "jajdemenő vagyokhogy26éves a barátom" ha aikerülne... Szerintem...
2012. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ammmm, én tizenöt per el vagyok, de fogalmam sincs, őszintén :D nem akarok senkit leidiótaribizni, mert tényleg nem ismerem őket, no offense, de az egyetlen, amit el tudok képzelni, hogy hujjuj de menő lesz valaki egy huszonhat éves pasival...
2012. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok 17.L lemaradt..
2012. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mind mondtam vannak hasonló korúak mint én szóval ezért nem értem
2012. nov. 14. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig,de a lényeg,hogy én 23 vagyok,és még én is gondolkodom,hogy kezdhetek-e egy 17 éves csajjal,nem hogy te,aki öregebb vagy nálam...Keress magadhoz valót,korban,észben.
2012. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is huszon éves fiú vagyok, de azért remélem nem baj hogy hozzászólok.

Ez érdekes kérdés, végül is valahogy úgy érzem hogy hihető. Ez biztos hogy nem tudatos döntés, mivel tudat alatti ezért nem tudja racionálisan megmagyarázni, vagy ha mégis racionalizálná a magyarázat nem biztos hogy az az ami az ok mégha logikus is lenne a magyarázat. (Hajlamos az ember hogy próbálja megmagyarázni, valamit "blöfföl" az egyik agyterület a másiknak, persze nem tudatos blöffről van szó.)

Azt is mondhatnám hogy ösztönös dolog.

Erről pl madár kísérletek jutnak eszembe ahol a tudósok azon kísérleteztek hogy hogy tudnák vonzóbbá tenni a nőstény madarak számára vmelyik hím madarat, ha bizonyos színűre átfestik a tollát és/vagy színes műanyag gyűrűket raknak a lábára ... stb, eredményes volt a kísérlet és nem csak madarakkal ...

Tudom ezek állatok, de az ember is állat (nem rossz értelembe), ha tetszik ha nem.

2012. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos te vagy a legszebb, de ennek ellenére nem nyomulnak rád amíg nem tudják a korod, mert a butább lányok mániája, hogy csak idősebb pasival járnak, még véletlenül se legyen fiatalabb. én mindig 3-4évvel idősebbnek mondom magam, mert többnek nézek ki. volt hogy 19 nek mondtam magam(16 vagyok), beszélgettem a 17 éves lánnyal és mondta hogy csak korombeliekkel járna, fiatalabbal semmiképp. Pár nap múlva amikor megmondtam a teljes nevem és facebookon kiderült az igazság, a csaj már belém volt zúgva és nem érdekelte hány éves vagyok. Már vagy 2 hónapja együtt vagyunk szóval a kor nem akadály, csak a lányok hiszik azt :D
2012. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 17:46 jó lett volna ha végig olvasod és értelmezed akkor nem írsz butaságot
2012. nov. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!