Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy ilyen tanfolyamra járok, vagyunk kb 40en. Fiúk lányok egyaránt. Az egyik lánnyal még az első nap beszélgettünk pár szót, csak ilyen vicces hülyeségeket mobdtam , ő meg röhögött rajta. Aztán mind1 utána később sokszor szemezett velem. Most nemrég meg volt egy óránk, beültem talán a második padba magam mellett lévő helyre meg letettem a táskám. Többen is elkéstek, és leültek valahova hátra. És akkor bejött a lány egymásra néztük egy pillanatra, majd beült egyenesen mellém, nem zavarta h ott volt a táskám, azt gyorsan le is szedtem onnan, h le tudjon ülni.:))
2012. nov. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Van esély arra h bejössz neki, de az is lehet h csak mivel első nap beszéltetek pár sort, ezért te már nem voltál annyira idegen számára, mint a többi ember, ezért ült le melléd. Vagy lehet, hogy már csak melletted volt üres hely és nem volt más választása. :D Először is derítsd ki h van-e barátja, utána érdemes elkezdeni azon filózni, h van-e esélyed nála... :)
2012. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzád akar menni feleségül
2012. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!