Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok a csúnya fiúk nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a csúnya fiúk nálatok labdába rúghatnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 23:43
 1/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nálad mi a csúnya?
2012. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha szeret focizni tőlem aztán rúgjon... bár nem voltam lány:D
2012. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szőrös Kacsa ***** válasza:
A BatMan nekem már csunya :)
2012. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 VVMMvvmm ***** válasza:

Jogos amúgy Meztelencsigabiga kérdése.Egyébként üdvözlöm !

nekem mint férfinak pl. csúnya Lendvai Ildikó(mszp),

Lamperth Mónika(mszp), Vadai Ágnes(dk).Bocsi!

2012. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mitől csúnya. Ha úgy néz ki mint Zámbó Jimmy, akkor alap, hogy nem. Viszont ha olyan dolog van, hogy ragyás a képe, összenőtt a szemöldöke, esetleg kövér azon lehet segíteni. Ha nagyon elbánt vele a természet, akkor talán becsúszhat a barátkategóriába.

Az ember is egy állat, és tudjuk, hogy az állatoknál is a szebb példányokra buknak a nőstények. Sajna az embereknél is.

2012. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 VVMMvvmm ***** válasza:
De miért sajna? Inkább logikus.
2012. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányok 99%-a azonnal elutasítja a csúnya pasikat. (Hozzáteszem a legtöbb esetben igencsak bunkó módon.)

Viszont van 1%-uk, aki hajlandó esélyt adni a bizonyításra, és meg lehet mutatni nekik a belső értékeket. Szóval csak meg kell találni ezt az 1%-ot, és így még az olyan ocsmány fiúknak is összejöhet valami, mint amilyen én vagyok.

2012. okt. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez relatív. Rám is valaki azt mondja, hogy ronda vagyok, valaki meg azt, hogy szép :D Szóval ez nem egyértelmű.

Emellett egy párkapcsolatba - aminek része a testi kontakt, és egy idő után a szex is - nem tudnék belemenni olyan fiúval, akihez egyáltalán nem vonzódom külsőre. Félreértés ne essék, nem a fullos divatmatjom pasikra bukok, sőt, ők épp taszítanak.. :D Barátom tök átlagos kinézetre, szóval semmi extra, nem nagy rajcsávó, de annyi hogy nem igénytelen, és egyből vonzónak látom külsőre is, ha egyébként imádom :D

szóval fiúkák, annyi az egész, hogy adjatok magatokra, és keressétek azt a lányt, akinek bejöttök külsőre-belsőre egyaránt :)

19/L

2012. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!