Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan vélekedtek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Most ismerkedtem össze 1 sráccal,a helyzet következő:ő 34 én 23 vagyok,szinte minden közös bennünk,ez az 1 éjszaka alatt kiderült, (nem volt csókon kívül több)egymásban megtaláltuk azt,amire szükségünk van,egy rugóra jár az agyunk...annyi h a korkülönbség még annyira nem gáz,mert az idősebbeket szeretem,hanem h külsőre nem 1 adonisz,helyesnek helyes de csak apróbb dolgok zavarnak (nem szépek a fogai,öltözködni se úgy öltözik ahogy nekem tetszene...),de viszont a belső énjébe beleestem teljesen,ahogy viselkedik,ahogy törődik velem,férfi soha nem bánt még így,teljesen elvarázsolt!

Abban (is) hiszek h a belső talán fontosabb,mint a külső,sőt vmivel jobban is számít!Ilyen pasim még ráadásul soha nem volt!!!Hülye lennék elszalasztani?

Szerintetek?



2012. nov. 3. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez mind 1 éjszaka alatt jött át?

A külső megfog , a belső megtart.

De hogy egy éjszaka alatt, megismerted, kizárt.

2012. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

1-esnek igaza van.


Az ember tudja tenni a szépet és a jót amíg meg nem kap, szóval még nem ismered te őt.


De nekem mindegy, próbáld ki menj bele, az ember a saját megélt dolgaiból tanul...hibáiból illetve persze jól is elsülhet.

2012. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ismerem teljesen csak olyan dolgokról beszélgettünk,ami mindkettőnkben ugyanazt a szemléletet adta le,szóval h szinte minden témában egy hullámhosszon vagyunk
2012. nov. 3. 11:22
 4/7 A kérdező kommentje:
és nem hiszem h "tette a szépet" mert nem élt vissza semmivel és a szórakozóhelyen ahol voltunk rengeteg ember,aki ismeri örült h végre talált vkit,mert idáig mindig pofára esett
2012. nov. 3. 11:25
 5/7 Hole Hunter ***** válasza:

Nem szeretnék illúziórombolónak tűnni...de!

Egy 34 éves pasi nagyon is jól tudja, hogy lehet "elvarázsolni" egy ilyen fiatal, még sokszor ábrándok közt élő, igazi ffi-t vágyó nőt.

Ugorj bele, de okosan! Minél kevésbé sérülj, ha lehet. Tapasztalatnak mindenképp jó lesz.

2012. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:
nekem mindegy, menj bele tegyél egy próbát, hátha tényleg jó lesz.
2012. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy próbát simán megér a dolog. De azért nagyon ne éld bele magad, hogy teljesen olyan, ahogyan képzelted. Még egy csomó élethelyzetben nem láttad, szóval ez a kép még rengeteget változhat. Ha viszont nem próbálnátok meg, ki tudja meddig bánkódnál, hogy elszalasztottad. Nyugodtan vágj bele!

18/L

2012. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!