Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult helyzetről van szó, nem akarok untatni vele senkit. Arról van szó, hogy van egy férfi, akivel tavaly ősszel ismerkedtem meg a munkahelyemen, majdnem egy napon kezdtünk el ott dolgozni. Az első pillanattól kezdve vonzódunk egymáshoz, mindkettőnknek családja van, én pár évvel fiatalabb vagyok nála, csak csók meg petting volt köztünk. Én azóta már nem dolgozom ott, január óta sajnos már nincs köztünk semmi. Időnként véletlenül összefutunk. Én a mai napig szeretem őt, nemrég kaptam bátorságot, hogy ezt el mondjam neki. Nemrég beszéltünk neten, elmondta nekem, hogy még mindig nagyon tetszem neki, és én ekkor vallottam be neki, hogy nálam ez mindig is több volt, mint tetszés, mert szeretem őt. Azt mondta, hogy ő is belém tudna szeretni, de sajnos úgysem lehet köztünk semmi komoly, fél tőle, hogy belém szeret, mert nem akar megveszni értem, ezt szó szerint így írta. Mondtam neki, hogy a párjaink nem ezt érdemlik, erre ő azt válaszolta, figyelmen kívül hagyta, hogy meg szeretne csókolni és mindjárt belém szeret. Megbeszéltük, hogy néha beszélünk neten. De ez a tudat, hogy ő is tudná viszonozni az érzéseimet, egyszerűen nem tudok róla lemondani. Szeretem a párom, de már nem úgy, mint régen, ahogy a férfi akit szeretek,ő sem, mert ő sem szereti igazán a párját, de mi igazán tudnánk egymást szeretni. Légy szíves, ne fikázzatok le! Mi a véleményetek erről? Mit tennétek a helyemben?
2012. okt. 24. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Elásnám magam.
2012. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TOMAtm ***** válasza:
Sosem késő újrakezdeni....kérdés mennyire vagytok bátrak a szerelemért meglépni amit meg kéne :)
2012. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak gyerekeitek? Mióta vagytok együtt a párotokkal?


Szerintem nem éri meg felrúgni a családod egy ilyen kapcsolatért, de ha úgy érzed vele boldogabb lennél, akkor viszont sok értelme nincs a mostani pároddal együtt maradni.


De fogalmam sincs, csak 19 éves vagyok, nem tudom nagyon átérezni a helyzeted :D

2012. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 válaszolónak a válaszát. Az elsőnek csak annyit üzenek, hogy nem ásom el magam azért, mert szerelmes lettem. A férfinak, akit szeretek, neki 4 gyereke van és 20 éve vannak együtt a feleségével, tudom, rengeteg idő. Nekem is van gyerekem, aki még csak kisbaba :), Mi 5 és fél éve vagyunk együtt. Nem hinném, hogy bármelyikőnk is megmerné kockáztatni a biztos kapcsolatát. Ő neki bonyolultabb, mert házas, ugyan én nem vagyok házas, de nem is ez a lényeg, nagyon szeret engem is a párom, és nem én akarok az lenni, aki megfosztja a babáját attól, hogy az apjával nőhessen fel, de viszont nagyon szeretem a másik férfit, ha ő is benne lenne, de ez úgy sem fog megtörténni, lehet, hogy bele mennék vele egy kapcsolatba, de én ehhez egyedül kevés vagyok sajnos.
2012. okt. 24. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, az utolsó pár sorod miatt ásnám el magam jó mélyre. Hogy a gyerekedet megfosztanád az apjától, de csak azért nem teszed, mert a másik csávó nem biztos, hogy téged választana... undorító vagy, és csak remélem, hogy a gyermeked nem tőled fogja látni a követendő példát. Istenm segítse ebben.
2012. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nem úgy van, ahogy gondolod, utolsó! Igaz, hogy nem akarom megfosztani a babámat az apjától, de attól, ha mi szétválnánk, ugyanúgy szeretné a gyerekét és nekem is ő a legfontosabb. Én meg nem akkor hagynám el a párom,ha már bebiztosítottam magam a másik férfinál, nem lennék gerinctelen, de nem ismersz, úgyhogy ne ítélkezz felettem.
2012. okt. 24. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezek, csak véleményt mondok. Az más kérdés, hogy sajnos igazat.
2012. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!