Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker-randi: Merre vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker-randi: Merre vagytok?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük ott, hogy rocker vagyok, de eléggé magányos. Egy csomó értelemben, de most a legtöbb részét hagyjuk. És bármilyen furcsa, szeretnék pasit.

Elég kicsi helyről származom, és rengeteg errefelé az öreg néni/bácsi, fiatalok nem sokan vannak. Ők pedig kizárva.

Viszonylag messze járok középsuliba. Itt egyetlenegy srác tetszett, de ő átiratkozott egy másik iskolába (félreértések elkerülése végett nem miattam). Az osztályunkba 10 fiú, ha jár, és még csökkenni is fog a számuk, ráadásul ők nagyon kisfiúsak is még, illetve nagyon nem hasonlítanak a stílusaink (nem azért, az egyik legjobb barátnőm, discós!). A suliban pedig eddig 3 rockerpasiról tudok, és ők mind foglaltak. Igyekszem egy szakkörön ott lenni (dráma-színjátszás), hogy megismerjek másokat. (eddig csak egyetlen szereplésem volt).

Nagy kérdés, hogy hol lehet rockerekkel ismerkedni,ha:

- a településeden nincs

- a suliban is csak pár, és ők foglaltak

- a helyi kocsma kizárt

- koncertek legközelebb 80 km-re szoktak lenni, és nincs arrafelé kinél aludnom

- disco kizárt

- természetemnél fogva, nem vagyok könnyűvérű, amire azt a biztatást kaptam, hogy "nem baj, majd amikor a férfiak gyermekeik anyját keresik, akkor lehet majd szó ilyenről"

- nem akarok addig várni

- szeretethiányom van



2012. nov. 2. 18:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
ha valóban így van, ahogy leírtad, én szerelmes lettem :D 14 voltam :D
2012. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én a mostani (rocker) pasimmal a buszon jöttem ödsze reggel 7kor xD és már 1,5 hónapja együtt vagyunk :)


Egy rocker csaj (15)

2012. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

21-nek küldeném, hogy nagyon örülök neki, csak egy csöppet fiatal lennél hozzám,

22-nek pedig sok-sok boldogságot kívánok!

2012. nov. 7. 19:49
 24/26 anonim ***** válasza:
Én pedig javítanék a hozzászólásomhoz.. 19 éves vagyok, de a 14-es kommentelő voltam* na :D De gyakorlatilag igaz az is, hogy voltam 14. :)
2012. nov. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
:DDD Én is voltam már 14. Túléltük :)
2012. nov. 14. 18:28
 26/26 anonim válasza:
a buszon mégis hogyan?jó,mondjuk nektek nőknek könnyűXDamúgy kérdező,te hány éves vagy?Én is rocker vagyok,és magányos,ja és 20 éves.
2012. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!