Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Spontán randi? Vevők vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spontán randi? Vevők vagytok rá csajok?

Figyelt kérdés

Szép jó napot minden kedves életét unó, otthonülős, jobb elfoglaltságot nem találó gyakori kérdések olvasónak :)


Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok csajok (tehát nem unalmas kamaszperceiket élő srácok...), hogy vevők vagytok e arra, hogy megismerkedjetek egy sráccal akárhol ?

Teszem azt pl.: Hősök Terén, vagy a városligetben, tarka-réten a pitypangok nyugalmazó árnyékában, vagy a Margit szigeten az állatkert mellet a csodálatos madarak borzasztó hangját hallgatva, vagy akárhol összefut veletek egy srác és szóba elegyedik vetetek.

Feltételezzük, hogy megpróbál kapcsolatot teremteni veletek a srác:

1, tehát az első kérdés, elkülditek melegebb éghajlatra(ez meg elégé pupák szóhasználat, de a moderátor bácsi visszadobta az előzőt..) mert a barátnők előtt ciki megismerni, v ilyenkor mi a szitu ?

2, ha kölcsönös a mondjuk úgy "vonzalom" (de bugyuta is ez a szó leginkább a fizika jut róla eszembe mint 2 mágnes, de ez most nem ide tartozik...) akkor mi a helyzet ? ezt azon kívül, hogy mosolyogsz és piszkálod a hajad hogyan fogod a tudtomra adni ?

3, mennyire vagy laza és nyitott ? ha megkérdezem, hogy eljössz e sétálni a barátnőidet otthagyva akkor azt feltételezed, hogy az első bokorban megerőszakollak, vagy azt h egész jó fej srác vagyok ?


Asszem így hirtelen egy szuszra ennyi.

szóval hogyha lehet akkor normális válaszokat kérnék okés :)?


Egyébként egy saját véleménye szerint átlagos, 17éves Budapesti srác szeretné ezt megtudni tinikorszakukat pengető hölgyektől ;)


2010. máj. 17. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

aha.



67.f.

2010. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Látom neked sincs jobb dolgod!
2010. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Izgalmas a spontán randi:D
2010. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Bár fiú vagyok, de ha jóképű vagy, és ha nincs barátja akkor lehet hogy belemegy, ha meg ronda akkor " elkülditek melegebb éghajlatra".
2010. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!=)

Én személy szerint vevő lennék az ilyenekre, bár igazából ez függ attól hogy hogy néz ki a srác. Mondjuk ha úgy, mint egy terrorista, akkor tuti hogy nem mennék vele sehová. Azt hiszem minden attól függ hogy bejössz -e annak a csajnak akivel randizni akarsz. Nagyon is igaz az hogy ha bejössz neki akkor majdhogy nem mindegy hogy mit csinálsz...ha meg nem, akkor hiába töröd magad.

Röviden ennyi a véleményem erről.

Ja...meg én úgy adnám a tudtodra ha bejössz hogy mosolygok mint állat meg nem bírok rendesen beszélni=)

17/L

2010. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

huh,de sok kérdés :D

hát előszöris. ha bejön a srác,akkor persze,beszélgetni kezdek vele :)

2. : a hajcsavargatáson kívül sehogy xD ha megkérdezem hogy talizhatnánk-e máskor is,és megadod a számod és én is az enyém :D

3. : elég sok rossz dolgot hallani mostanában,és ki tudja mit akar az illető..szal én nem mennék el sétálni a barátnőimet otthagyva..

remélem segítettem egy picit :)

15L

2010. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Konkrétan most, hogy esik az eső és viharos erejű szél van nincs jobb dolgom. :(


A szövegértéssel még úgy látszik, vannak problémák, de hát semmi sem tökéletes :)



A 18:57-kor válaszoló lánynak köszönöm az építő jellegű hozzászólást ;)

2010. máj. 17. 19:04
 8/12 anonim ***** válasza:

1. kicsit meglepődnék, hogy vajon mit akar tőlem egy idegen srác, nem túl gyakori hogy odamennek a fiúk csak úgy dumálni egy lányhoz


2. hát ezesetben mondom, hogy szimpatikus beszélgethetnénk többet (nem rányomulok, csak közlöm hogy jófejnek tartom)


3. nem hagynám ott a legjobb barátnőmet (ez alatt nem egy olyan lányt értek akivel smárolgatunk néha és összeveszünk minden sz*ron, hanem tényleg legjobb barát)

de ha megadnád msned és ott elbeszélgetnénk, akkor esetleg benne lennék egy találkozásban (mindenképpen közösségi területen, ahol vannak emberek. nem feltétlen hiszem hogy megerőszakolsz, csak egyszerűen biztonsági érzetet ad)


L/16

2010. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Rögtön a 3. kérdéssel kezdek.Az,hogy mennyire vagyok laza attól függ kivel/kikkel vagyok.Haverokkal,barátok nagyon laza vagyok,imádom velük lenni,de azért ha egy helyes sráccal vagyok (kettesben vagy társaságban mindegy) már nem vagyok igazán laza.Viszont nyitott vagyok:) Szeretek ismerkedni,szerintem nem küldeném el az illetőt a p.csába,adnék neki egy esélyt.Jó,lehet nem lenne szerelem,de akár barátok lehetnénk (igen,szerintem tök jól el tudnak lenni a fiúk és a lányok együtt - tehát szerintem létezik fiú és lány között barátság).


Általában helyes srác társaságában elirulok,talán ez is egy jel.Illetve van,hogy csak sokáig mosolygok,sokat nevetek a viccein(csak,ha tényleg jó a humora:D).


Nem gondolnám azt,hogy meg akarna erőszakolni,ha megállítana valaki az utcán,max. ha idősebb (20 felett).Egyébként sosem gondolok a legrosszabbra,pozitív vagyok és nem gondolom,hogy olyan szép lennék,hogy pont engem akarna valaki megerőszakolni.

15/L

2010. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19:13 L/16 vagyok


Azt lehagytam, hogy lazának elég laza vagyok szerintem. (Benne vagyok a viccelődésben, nemsértődök meg, nem hisztizek)

Nyitottnak viszont csak egy bizonyos határig. Őszintén válaszolok arra amire akarok..

2010. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!