Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker-randi: Merre vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker-randi: Merre vagytok?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük ott, hogy rocker vagyok, de eléggé magányos. Egy csomó értelemben, de most a legtöbb részét hagyjuk. És bármilyen furcsa, szeretnék pasit.

Elég kicsi helyről származom, és rengeteg errefelé az öreg néni/bácsi, fiatalok nem sokan vannak. Ők pedig kizárva.

Viszonylag messze járok középsuliba. Itt egyetlenegy srác tetszett, de ő átiratkozott egy másik iskolába (félreértések elkerülése végett nem miattam). Az osztályunkba 10 fiú, ha jár, és még csökkenni is fog a számuk, ráadásul ők nagyon kisfiúsak is még, illetve nagyon nem hasonlítanak a stílusaink (nem azért, az egyik legjobb barátnőm, discós!). A suliban pedig eddig 3 rockerpasiról tudok, és ők mind foglaltak. Igyekszem egy szakkörön ott lenni (dráma-színjátszás), hogy megismerjek másokat. (eddig csak egyetlen szereplésem volt).

Nagy kérdés, hogy hol lehet rockerekkel ismerkedni,ha:

- a településeden nincs

- a suliban is csak pár, és ők foglaltak

- a helyi kocsma kizárt

- koncertek legközelebb 80 km-re szoktak lenni, és nincs arrafelé kinél aludnom

- disco kizárt

- természetemnél fogva, nem vagyok könnyűvérű, amire azt a biztatást kaptam, hogy "nem baj, majd amikor a férfiak gyermekeik anyját keresik, akkor lehet majd szó ilyenről"

- nem akarok addig várni

- szeretethiányom van



2012. nov. 2. 18:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

rocker létedre nagyon előítéletes vagy... :"D

amúgy meg nem csak az rocker aki teljesen úgy is néz ki :) átlagos kinézetű fiúk is hallgathatnak (csak) rock zenét... ha nem lennél ilyen szűk látókörű, észrevehetnéd őket is.

2012. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ez van.

És épp azért írtam oda ismerkedési törekvéseimet is, mert még közel sem vágok mindenkit a suliból.

2012. nov. 2. 19:15
 13/26 anonim ***** válasza:
malha.hu is jó lehet. nem előítéletes, csak lázadó és ez a rock!a peace maradjon a rasta-knak!
2012. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Amúgy miben nyilvánul meg, hogy valaki rocker-e, vagy sem? :D

Én pl. nagy rockernek tartom magam, viszont se nagyon hosszú hajam, se tetoválásom, se semmilyen testékszerem nincs :D

Neked mit jelent az, ha valaki "rocker"?

2012. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én is azt kérdezném, mint #14-es.

Nálad mi számít rockernek?


Mert pl. nálam tény, last.fm is kidobta, hogy 80%-ban metált hallgatok, meg mindenféléből erőteljeset, ehhez jön még a neurofunk, breakcore és társai, kísérletező elektronika stb.

Sőt, szeretem a fekete színt meg van szögecses karkötőm, bakancsom is stb. - legszívesebben de nem vetem meg a világoskék szörfös pólót vagy a steampunk-stílust, zsebórákat, deszkás cipőket. Mint ahogy simán beteszek egy Secret Garden CD-t, ha úgy tartja kedvem. A hajamat meg nem fogom megnöveszteni, meg összefogni, mert úgy utálom.

De egy picit rocker-metálosnak is mondhatna bárki.


Akkor is el tudsz beszélgetni valakivel, ha nem csak-és-kizárólag rockot hallgat, nem?

Abban igazad van, hogy jók a közös tulajdonságok, nyilvánvaló előny, ha a partnereddel együtt ugrándoztok, együtt mentek koncertre, de a változatosság sem árt. Minél színesebb valaki és vagy te, annál több közös árnyalatot tudsz felfedezni, nem?

Jó, annak idején én is ilyen stílusosdit mondtam, meg kitaláltam egy idióta elvet magamnak, hogy márpedig én nem fogok magyar kortárs zenéket hallgatni, mert fúj - aztán pofára estem, mert meghallottam Palya Beát énekelni és feladtam az elveimet.


Ahogy a kérdésedhez biggyesztetted a leírást meg néha kommentáltál a válaszok után, abból nekem az tűnt fel, hogy rengeteg elvárásod van. Legyen ilyen, ne olyan, de amolyan stb. Meg sok a kifogás.

Majd jön magától az a rocker vagy akárki. Az ember minden terepen, bárhol is él vagy jár, találkozik új vagy kevésbé új, de érdekes arcokkal. Ha meglátsz valakit, kezdeményezz. Sültgalamb nem repül az ember szájába.

Azt egyébként jól teszed, hogy közösségbe jársz (ld. drámaszakkör). ;)

Több, az szerintem nem is kell. Rockerekkel, mint bárki mással - bárhol lehet ismerkedni. Nyilván nagyobb eséllyel szedsz össze valakit a Hegyalja (Legalja XD) Fesztiválon vagy a FeZen-en, de mindenhol van mindenféle lény.

2012. nov. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meg hogy ennyi időt szenteltetek nekik.

A "csak rocker lehet?" kérdést már többen is feltették, még ha nem is itt.

Szóval leírnám mégegyszer, hogy nem feltétlenül szeretnék rockert, de pillanatnyilag ez a stílus áll hozzám legközelebb. Rocker alatt pedig simán érthetjük azt is hogy legtöbbször rockzenét hallgat, nem feltétlenül fontos több.

Egyetértek, hogy rengeteg kifogásom van, azóta körülnéztem, és valószínűleg járni fogok valami küzdősportra. Legalábbis megpróbálom.

Én például gyakran hordok magassarkút, nem csak az acélbetétes bakancsomat. Szeretem a piros színt is, nem "gyászolok" folyamatosan, tetoválásom nincs, és piercingem sincs még. Ha úgy tartja kedvem én is hallgatok mást a rockon kívül.

El tudok beszélgetni szinte bárkivel, képes vagyok olyan összetett mondatokat írni, amelyiknek nincs a végén "XD", és egyszer sem szerepel a szavak végén "csí".

Véleményem szerint változatos vagyok, régebben verseket írtam, ovis korom óta szépen rajzolok, nyertem 2 országos aranyérmet, festek is, varrok, kicsit tudok főzni is, bármi szinte, ami egy kicsit is művészi, vagy érzék kell hozzá. Tudok lovagolni is, szívesen fényképezek, és sokan hisznek modellnek (-> ez a problémám nem azért van, mert bányarém vagyok.)

Az eddigi koncerteken, amelyiken voltam, pedig érezhetően csak meg akartak ...-ni.

2012. nov. 3. 14:09
 17/26 anonim ***** válasza:
túl sokra tartod magad szerintem.
2012. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Kérlek fejtsd ki bővebben.
2012. nov. 3. 19:51
 19/26 anonim ***** válasza:
ez jön le az írásod alapján :)
2012. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok, kérlek írj le részleteket is. Általában nem vagyok ilyen, de most egy kicsit kezd összeomlani az életem, és nem feltétlenül tudok minden nap széles mosollyal üdvözölni mindenkit.
2012. nov. 3. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!