Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker-randi: Merre vagytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker-randi: Merre vagytok?

Figyelt kérdés

Szóval, kezdjük ott, hogy rocker vagyok, de eléggé magányos. Egy csomó értelemben, de most a legtöbb részét hagyjuk. És bármilyen furcsa, szeretnék pasit.

Elég kicsi helyről származom, és rengeteg errefelé az öreg néni/bácsi, fiatalok nem sokan vannak. Ők pedig kizárva.

Viszonylag messze járok középsuliba. Itt egyetlenegy srác tetszett, de ő átiratkozott egy másik iskolába (félreértések elkerülése végett nem miattam). Az osztályunkba 10 fiú, ha jár, és még csökkenni is fog a számuk, ráadásul ők nagyon kisfiúsak is még, illetve nagyon nem hasonlítanak a stílusaink (nem azért, az egyik legjobb barátnőm, discós!). A suliban pedig eddig 3 rockerpasiról tudok, és ők mind foglaltak. Igyekszem egy szakkörön ott lenni (dráma-színjátszás), hogy megismerjek másokat. (eddig csak egyetlen szereplésem volt).

Nagy kérdés, hogy hol lehet rockerekkel ismerkedni,ha:

- a településeden nincs

- a suliban is csak pár, és ők foglaltak

- a helyi kocsma kizárt

- koncertek legközelebb 80 km-re szoktak lenni, és nincs arrafelé kinél aludnom

- disco kizárt

- természetemnél fogva, nem vagyok könnyűvérű, amire azt a biztatást kaptam, hogy "nem baj, majd amikor a férfiak gyermekeik anyját keresik, akkor lehet majd szó ilyenről"

- nem akarok addig várni

- szeretethiányom van



2012. nov. 2. 18:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
rockerek.hu
2012. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A neten ismerkedésre pedig nem adok. Azt tényleg elfelejtettem írni.
2012. nov. 2. 18:09
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha a net kizárva, akkor iratkozz be valami küzdősportra. Ott sok a vagány,kemény pasi. Sokan szeretik a rock zenét is. Igaz sokukon nem látszik.

Egyébként a zene nem minden. Más témáknál is keresgélj.

2012. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, az igazán jól is jönne, tekintve, hogy párszor tudnám alkalmazni az ott tanultakat. Egyetlen ilyenről tudok a közelünkbe, oda egyszer el is mentem, akkor anyum is elkísért, mert nem tudtam volna hogy hazajönni. Aztán végignézte, és kijelentette, hogy soha nem visz vissza ilyen emberek közé.

Most sem tudnék közlekedni, és hogy a szüleim vigyenek, az meg kizárva.

2012. nov. 2. 18:20
 5/26 anonim ***** válasza:

néha azért elruccanhatnál pár rockkoncertre,vhogy csak megoldható... persze 1-2 lány társaságában,csoportosan összefogva. ebből a zárt közösségből ki kell mozdulnod!!

ja és neten én is próbálkozom ilyesmivel!vannak jó rockos pasik!!ne félj tőle, megéri.

2012. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, és hidd el, hogy azon vagyok. Legszívesebben elköltöznék innen, főleg a téli időszakban, amikor legfeljebb 2 ember sétál az utcákon. A koncerteket eddig folyamatosan nézem, de legközelebb decemberben lesz errefelé valami olyan, ami nagyon érdekelne.

Körülnézek pár oldalon :)

2012. nov. 2. 18:40
 7/26 anonim ***** válasza:
Mégis miféle helyen élsz, hogy ennyire nincsenek koncertek? :O :)
2012. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Olyan, mint egy menekülttábor: mindentől távol...

(TCS)

Összefoglalva: szar helyen.

2012. nov. 2. 18:49
 9/26 anonim ***** válasza:

már bocsi, de hány éves vagy?

majd ha nem az lesz a legfontosabb hogy egy pasinak derékig érő haja legyen és hosszú bőrkabátja, akkor ismerkedj...

2012. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És mi van ha nekem most fontos ez? Nem akarok drogos rastákkal, meg skrillex tuctucaival ismerkedni, és nem kizáró ok, ha valaki nem rocker. Csak rájöttem, hogy ők állnak hozzám legközelebb, és egy csomó probléma forrásának okát simán meg lehet szüntetni, ha a két illető hasonló. Legalább a zenén nem kell összeveszni.
2012. nov. 2. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!