Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus lánynak mért nehezeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeangyal kérdése:

Leszbikus lánynak mért nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 12:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem azért is nehéz ismerkedni, mert akik tetszettek leszbikus lányok közül, azok már nem is beszélnek velem. :(

De általában azért lehet nehéz, mert sokaknak heteró lányok tetszenek meg, akiknél esélyük sincs, és sokakról nem is lehet tudni, hogy a lányokat szeretik, ezért úgy közelítik meg őket, mintha heterók lennének... :/

Én is szeretnék már komolyabb kapcsolatot egy lánnyal, de eddig semmi, mert akik ugye tetszenek, azok nincsenek benne semmibe. Akinek van kedve ismerkedni velem, az írhat nyugodtan privátba! :) 19/L

2012. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

én nagyon szivesen ismerkednék leszbikus lányokkal. :-)

19/L

2012. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Egyrészt kevesebben vagyunk, mint a heterok. De ez csak a számtan.

A lényege szerintem az, hogy nem mindenki vállalja fel és ezért vagy nem lányokkal próbálkozik vagy egyáltalán senkivel.

A mai társadalomban pedig, leginkább a sztereotípiák miatt, félnek a melegek/leszbikusok.

Ezt azért így írom, mert én felvállaltam már a környezetemben /családban még nem/ és nem ért fizikai bántalmazás vagy akár lelki. /Pedig vártam./

Igaz, hogy vidéki /városi, de nem Budapesti/ vagyok. Tehát már nem akkora veszély ez az egész, de még meg van.

Ezt mond nem fejtem ki, mert nagyon elmegyek a tárgytól.

Akiket én ismerek azok annyira nem félénkek, de van olyan is.

Szerintem egy olyan oldal hiányzik a társkeresést kapcsolatban, ami leszbikusoknak szól, korhatár nélkül és ingyen.

De ha csak a bárokat nézzük, akkor is ez a felállás. Több a meleg fiú ott és kevesebb a lány. És itt általában alkalmik jönnek össze.


De ha mondjuk valaki párt akar és semmit nem tesz érte /nem keresgél, stb./ akkor annyira ne csodálkozzon, hogy nincs senkije.

2012. nov. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma,hogy kevesebben vagyunk.Ahogy én látom mindenki szivesen ismerkedne,de ha valaki üzit ir,arra nem válaszol...ezt én nem értem...
2012. nov. 1. 15:46
 25/34 anonim ***** válasza:

Ahogy már előttem is írták, általában az a gond, hogy sokan nem ismerik be (még maguknak sem) Így elég nehéz lenne ismerkedni. Vagy a másik véglet, hogy aki felvállalja annak meg általában van párja.

Nálunk a suliban volt egy leszbikus pár akik ezt felvállalták ekkor semmi gond nem volt. Senki nem szidta őket ez miatt. Most, hogy az egyikük elment (továbbtanul másik suliban) Így folyamatosan b@sztatják a másikat aki maradt... elég sz@r lehet neki.

A társadalom ugye nem fogadja el őket ezért ismerkedni is nehezebb...

2012. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon pl szerintem több meleg van mint heteró. Mármint azok akik ismerkedni akarnak... Még kiírsz 1-2 ilyen kérdést és megtaláltad mindet :D
2012. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
zala megyei leszbi vagy bi csajok? 19/l
2012. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
ha valaki szeretne ismerkedni, itt vagyok :) 16/L
2012. nov. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is írhattok!:) 14/L
2012. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ég! 17-et akartam írni, bocs!:)
2012. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!