Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus lánynak mért nehezeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeangyal kérdése:

Leszbikus lánynak mért nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 12:38
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
attól még a leszbikusok vannak s lesznek is-hála
2012. okt. 31. 13:28
 12/34 anonim ***** válasza:

persze, csak azzal a napi egy üzenettel egyrészt semmire nem mész, másrészt nehezebb a másik tudtára adni, ha egyébként nem vagy nyitott...


amúgy meg, mint biszex lány írom, hogy nem, nincs igazad abban, hogy egy lánnyal mélyebb kapcsolat tud kialakulni, mert lelki síkon egy kapcsolat nem nemiség függő.

2012. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
lelki sikon tényleg nem nemiségfüggő.én is próbáltam pasival anno...de sokkal többet kaptam egy lánytól fizikálisan,mentálisan..mindenhogy.probáld ki egyszer leszbivel s meglátod a különbséget
2012. okt. 31. 13:36
 14/34 anonim ***** válasza:
zala megyei lesznikusok? ;-) vagytok?
2012. okt. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
már kipróbáltam és semmivel sem adott többet. pont ezt magyarázom. ha azt nem érted meg, hogy nem támadásként írom amit mondok, akkor igazából azt sem várhatom el, hogy a fentebb általam leírtakat megértsd.
2012. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
jol van jol van ééértem :-)
2012. okt. 31. 14:29
 17/34 anonim ***** válasza:
Lelki síkon lehet nem nemiség függő, kit mi vonz de ha féri a párod attól lehet gyereked és ez később igenis fog számítani.
2012. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

hát nem könnyü az ismerkedés valoban igaz,de hát ha valaki szeretne ismerkedni irjunk már egymásnak.. puszi

Andi20

2012. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
én is ezt tartom hogy nem könnyú,de viszont akkor mért van távolságtartás hogy nem is irunk?na erre keresem én is a választ.annyi a magányos leszbi lány/nő,s valahogy mégsem akarnak kapcsolatot teremteni?!
2012. okt. 31. 16:28
 20/34 anonim ***** válasza:

Szerintem az is nagyban befolyásolja a párkeresést, hogy sokan nem vállalják fel(köztük sajnos én is). Nehéz így ismerkedni. Ez válasz lehet arra, hogy távolságtartóak, zárkózottabbak mint azok, akik nyíltan felvállalják magukat. :)

19L

2012. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!