Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztam egy csajjal és elvoltunk beszélgettünk meg minden egész jól sikerült minden (itt ismerkedtem meg a lánnyal)Ma akartam neki bejelenteni hogy tetszik.Csakhogy azt mondta nekem hogy nem jövök be neki.Semmi magyarázatot nem mondott hogy miért.Mivel olyan önbizalomhiányom van hogy szinte már csak robotként élek.(nem mondtam én neki hogy az vagyok) ezért most döfte belém a kést. Mivel facebookon alig van fent csak telefonon tudunk beszélni tényleg segítene az hogy kiönteném a szívem vagy már ezt sem érdemes megtenni.Légyszives segítsetek 14/f

2012. okt. 27. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
14/f és csak "robotként élsz" WTF?
2012. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem úgy érzek mint egy robot(nincsenek érzelmeim)
2012. okt. 27. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha nincsenek érzelmeid akkor ,hogy érzed magad robotnak? F*CK Logic.
2012. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole hogy mi nem tetszik benned.Ne legyen olyan nagy onbizalomhianyod mert azt a lanyok nem szeretik.Ha nem tetszel neki inkabb probald elfelejteni el a lanyt.14\L
2012. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem aktuális már
2012. okt. 28. 07:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!