Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Újra kezdjem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra kezdjem vele?

Figyelt kérdés

Újrakezdjem vele a kapcsolatépítést?


Anno , kb 1 éve udvaroltam egy lánynak..de nem sok sikerrel.. elutasított...azzal az érvvel h nem áll készen egy új kapcsolatra mert akkor szakított nem rég a barátjával. Nagyon jóba voltunk ez idő alatt ..de utána kerültem én barom ami mai napig bánkódom..csak köszöntünk és köszönünk mai napig de azóta nem beszéltünk egy mukkot sem...hogy mehetnék oda hozzá újra? milyen szöveggel? nem várom el h összejöjjünk de sajnálom h nem beszéltem vele azóta.. sőt mi több már kialakulóban van vkivel a kapcsolata



2012. okt. 30. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Halott ügy. Ha akart/akarna tőled valamit, már akkor elsőre a nyakadba ugrott volna.
2012. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van benne vmi..de azóta nem beszéltünk és azért ez bánt
2012. okt. 30. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ezért nem próbálni veled tartani egyáltalán a kapcsolatot. Ha érdekelte volna a dolog, írt volna.
2012. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valakivel alakulóban van neki a dolog, akkor teljesen felesleges a közelében lenned állandóan ...!

Csak magadnak fogsz ezzel fájdalmat okozni ...! :/

Törődj bele, hogy ,,elveszítetted,,!

:/

19/L

2012. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*nem próbálta
2012. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem veszítettem el mivel nem is volt az enyém ....de mind1..csak beszélgetni kéne vele..azóta nem dumáltunk ...
2012. okt. 30. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:

-szia

-szia

-hogy vagy, rég nem beszéltünk, mi újság veled?

-blablabla

-megiszunk vmikor vmit, és akkor nyugisabban beszélgethetünk is közben? (sablonszöveg)

Ha a lány lát benned "fantáziát", igent fog mondani, megbeszéltek egy időpontot satöbbi satöbbi, ha nem, illetve inkább a másik érdekli, akkor ő is vmi sablonnal hárít majd, viszont akkor szerintem tegyél le arról, hogy lesz köztetek valami, mert ha tetszel is, nem annyira, hogy kapcsolatot el tudna képzelni veled.

Szerintem a sablonos mondatok ilyen szempontból előnyösek, hogy mindenki tudja, melyik milyen céllal lett épp használva. Esetedben lehet, hogy a "nem állok készen" akkor nem sablon, hanem az igazság volt, de ha másodszor is ezt kapod, nincs megfelelő, ilyen irányú érdeklődés irántad.

2012. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van ! háát majd lesz ami lesz..még meggondolom g megérdemli-e h odamenjek- e hozzá xD
2012. okt. 30. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!