Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány,nagyon tetszik nekem,és szeretném közelebbről megismerni.Teljesen "idegen",tehát nem tudok róla semmit,de úgy érzem, hogy nekem Ő kell:) Szeretném kikérni a tanácsotokat hogy hogyan kezdjem el vele a beszélgetést,és ha úgy van témákat is mondhattok:)

Ui: Előfordulhat egy kis korkülönbség köztünk,max 1-2 év de ki tudja..ezen a mai lányokon nem lehet megállapítani hogy kb hány évesek lehetnek :) amúgy "tökös" srác vagyok tehát a kezdeményezéssel nincs semmi gond :)


2012. febr. 4. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

"Szeretném kikérni a tanácsotokat hogy hogyan kezdjem el vele a beszélgetést"


"amúgy "tökös" srác vagyok tehát a kezdeményezéssel nincs semmi gond"


ez csöppet ellentmondásos anyag, nem gondolod?

2012. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

,,Ui: Előfordulhat egy kis korkülönbség köztünk,max 1-2 év de ki tudja"


Ez mi? Olyan mint az időjárás jelentés? Korkülönbség szórványosan előfordulhat? :D


,,amúgy "tökös" srác vagyok tehát a kezdeményezéssel nincs semmi gond :)"


Milyen kár, hogy már azzal megcáfoltad ezt, hogy kiírtad a kérdést XD

2012. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vnas00000 ***** válasza:
Amatőr :DD
2012. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hellósziahogyvagy,márrégótafigyellek,remekülmozogsz,nagyonfotogénvagy
2012. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
döntsd el hogy most tökös vagy vagy nem srác
2012. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért írtam azt hogy "tökös" srác vagyok,amit idézőjelbe is tettem, hogy a kezdeményezéssel nincs semmi gond,tehát oda merek menni és el merem kezdeni vele a beszélgetést,csak azt nem tudom, hogy amikor odamegyek hozzá mit is mondjak,most az olyan ratyi szövegekkel nem kezdhetek hogy: szia cica,van gazdád? és az ehez hasonlókkal. Amúgy azt az "1-2 év de ki tudja" szöveget azért írtam mivel lehet nincs is korkülönbség köztünk,de az is lehet hogy több, hiszen van olyan csaj amelyik 15 évesen úgy kicsípi magát mint egy 20 éves.

De amúgy én tanácsot akartam kérni,és nem azt, hogy itt mindenki megpróbáljon "oltogatni".

2012. febr. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!