Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen fiukkal randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renátó 010101011 kérdése:

Lányok milyen fiukkal randiznátok? Milyen külső alapján?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert 95 kiló (nagyon izmos ) vagyok és ez taszió-e?
2012. okt. 26. 23:48
1 2 3 4
 21/38 VVMMvvmm ***** válasza:

Köszönöm! Tényleg előnyös az arcom.Nem vagyok híve az

álszerénységnek.Pláne, hogy milyen dícséreteket kapok.

És milyen nőktől!

2012. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Kérdező: látod, az nekem már "sok", nekem arról már nem egy csinos fiú jut eszembe. :) Sok barátom van, aki gyúr, de ők csak barátok.


Azt javaslom, vagy keress olyan lányt, akinek ez jön be. Vagy pedig picikét próbáld az alakod simán sportossá formálni. A "csak" sportos fiúk már a lányok jó nagy százalékának tetszenek (a többségnek), ez az az enyhén izmos, feszes, derékben vékony, vállban picit széles- DE nem kiálló a mellkas túlzottan és nem túl nagy a bicepsz.


18 évesen szép eredmény, ennyit mondhatok.

Szakmai szempontból értékelendő.

De aki nem tud hozzá vonzódni (volt barátnőd, más lányok, vagy akár én), az hiába ismeri el, ilyen szempontból.

2012. okt. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 VVMMvvmm ***** válasza:

Kérdező! Akkor neked aligha van akkora karod.

190 cm és 95 kg nem olyan sok.Szerintem menj a fenébe a hülyeségeiddel! Én voltam 175/90 kg is.És az nem kamu.

Kicsit több izom lehetett rajtam.És szerintem most is.

Szerintem te egy girnyó lehetsz kérdező.

2012. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 VVMMvvmm ***** válasza:

Szerintem rengeteg frusztrált egyén írogat ide.

Sajnálom őket.

2012. okt. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Az izomzat eloszlásától is függ. Unokatesóm csak fekve nyomott a lábai rém vékonyak voltak a karjaihoz képest.


Aha.

De mivel a sajnálat nem segít senkin, én inkább megpróbálok elbeszélgetni velük.

A sajnálat esetleg rajtad segíthet, mármint, hogy sajnálod őket, de ilyesmit inkább nem is feltételezek.

Miért lenne erre szükséged? Elégedett vagy, és még a csajok is bírnak.

2012. okt. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat te meg VVMMvvmm meny a fenébe a nagy egoddal
2012. okt. 27. 00:53
 27/38 anonim ***** válasza:

VVMMvvmm, szerintem te vagy itt a legfrusztráltabb. Egy elégedett embernek nincs szüksége itt bizonygatnia idegeneknek, hogy milyen "f@sza" csávó.


Uff.

2012. okt. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Vagy kamu a kérdés vagy ha igaz hát egészségedre sok cucc :)

Én is edzek edzettem ennyi idősen, 95 rengeteg ..

gondolom mezomorf vagy , én is de 95 sehogy se tudtam volna lenni anyag nélkül én is tudom hogy 51 es karral nem rohangászik senki 18 évesen

"18 évesen szép eredmény, ennyit mondhatok.

Szakmai szempontból értékelendő. "

Nem értékelendő hogy valaki szarrácucolja magát inkább szánalmas

most jön a nem szedtem semmit szöveg :D 100kg senki se lesz 18 évesen naturál úton ...

Unatkozol ilyenkor már mi :D

2012. okt. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, miért írtam, hogy hagyja abba a "porozást"? Meg, hogy tönkreteszi magát?

Viszont, ha már ennyi energiát belefektetett, akkor értékelendő is- az ugyanis nem segítene rajta, ha csak lehúznám.


Gondolom fontos volt neki a dolog, így kapott önbizalmat, önérzetet (nem feltétlenül a csajokkal kapcsolatban). De 18 évesen tényleg brutál, nem természetes.


Megdolgozott érte- még ha porral is, és még ha nem is volt egészen jó döntés.

Természetesen másképp értékelendő, mintha valaki sok év munkájával érné el ezt a szintet, anyag nélkül.

2012. okt. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Hát ha port írsz akkor nem értem félre :D porozás alatt én csak fehérjére gondoltam pl , de am egészségének már lőttek kb :D
2012. okt. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!