Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok milyen fiukkal randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Renátó 010101011 kérdése:

Lányok milyen fiukkal randiznátok? Milyen külső alapján?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert 95 kiló (nagyon izmos ) vagyok és ez taszió-e?
2012. okt. 26. 23:48
1 2 3 4
 11/38 VVMMvvmm ***** válasza:

Sőt pl. strandon a legbombázóbbaknál elég népszerű vagyok.

Nem kamu.Ez van.

2012. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Őrülj, hogy ekkora mázlid van. De én ezt honnan tudhattam volna? Vannak még lányok, akiknek bejönnek az izmos pasik, én is ezt írtam neki.
2012. okt. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy kamuznál. Biztos vannak olyan nők, ízlés kérdése. Azt tudom, hogy engem sose vonzottak a kigyúrt férfiak.
2012. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 VVMMvvmm ***** válasza:

Én úgy találtam, hogy a csajok imádják a férfin az izmokat.Nem tudom, hogy a kérdező mit tapasztalt.

Nem értem a dolgot.Azért nem tetszik a kérdés.

2012. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
csak 18 vagyok
2012. okt. 27. 00:31
 16/38 anonim ***** válasza:

Az a te személyes problémád, ha nem tetszik. Úgy rendezed el magadban, ahogy akarod. Mindenki mást tapasztal. A kérdező is, te is, meg a másik kérdést feltevő is (linkeltem).


Neked épp olyan nőkhöz volt szerencséd, akik imádják.

Fura, örülj neki, mert én járok kondizni.

Ott egész nap (szintén) arra panaszkodnak a srácok, hogy a lányok "kis b.zi kinézetű gizdákkal" (remélem jól idéztem) szaladgálnak mostanában és elég nehéz csajozniuk.

Meg többen is elutasítják őket, hogy túl kigyúrtak.


Talán neked az arcod is nagyon előnyös, és azért van ilyen mákod.

Gratulálok hozzá.

2012. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Nagy fiatal vagy ekkora súlyhoz. Különben alkati kérdés is lehet. Nekem írtál, bocs, nem megbántani akartalak. Újra leírom: nem kellene a tömegnövelést folytatnod, mert ebben a korban egészségtelen is.


Hamar tönkremennek az ízületeid, inkább valami más sport felé kellene nézned (és lejjebb venned a gyúrásból).


Persze, nem biztos, hogy vékony tudsz lenni, mert ahhoz olyan alkat kell.

2012. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal
2012. okt. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
A 16-ost VVMMvvmm-nek szántam.
2012. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
egyébként (nem beképzeltségből ) de nem hiszem hogy hasonló lenne a test alkatod a karom: 50,5 cm magasságom 190
2012. okt. 27. 00:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!