Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ronda fiúk, akik tettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiúk, akik tettek ellene, hogy ne legyenek ennyire rondák, nektek milyen mértékben, hány százalékban sikerult ez altal elterelnetek a lanyok figyelmet a ronda, nem esztetikus arcotokrol?

Figyelt kérdés
Tehat azokhoz szol akik tettek a dolog ellen es.nem voltak.sikeresek a lanyoknal. Arra gondolok, hogy pl.sokat szolizott, vagy kisportolta magat, nagyon jol.kezdett el oltozkodni stb. Ezek a praktikak milyen arányban valtak be, hany szazalekos javulast hoztak a csajozasban?
2012. okt. 23. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább önbizalom kérdése.
2012. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez? Mármmint a ronda?
2012. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hat en eleg rondanak erzem magam, de miota stilust valtottam kicsit sportolok figyelek a megjlenesemre eleg sokat valtozott minden.

nem arra gondoltam h pavaskodj mert az se valami elonyos, de adj a kulsodre, rendezd el a hajad oltozz stilusosan.

nallam ez annyira bevalt, egyiik legjobb csaj a suliba azt kerdezte tollem h mikor jottem ide a suliba mert meg sose latot, pedig 3 eve oda jarok o 2 eve.

szoval sokat szamit ha van stiluserzeked jo megjelenesed, sport is fontos sokkal jobban alnak rajtad a ruhak.

sok sikert kivanok a valtozashoz, en ugy erzem nekem sikerult, hatha neked is fog:)

2012. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a "legjobb csaj" is valami ritka nagy IQ-betyár lehet:D
2012. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem közvetlen a stílus-, frizuraváltás, sportolás miatt lettek sikeresebbek, hanem az ezek okozta pozitívabb kisugárzás és megnövekedett önbizalom miatt. a sport és jó stílus önmagában semmit sem ér, tapasztalat :D
2012. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az öltözéked rohadt sokat dob a megjelenéseden, nem véletlenül mondják, hogy "ruha teszi az embert"! Találj ki valami stílust magadnak, és annak megfelelő boltokból próbálj meg összeválogatni cuccokat magadnak. Én pl. a fiatalos, kicsit elegánsabb, de mégis laza cuccokat szeretem. Ennek leginkább szerintem a New Yorker ruhái felelnek meg, ott szoktam bespajzolni, ha leárazás van. :)
2012. okt. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elmondom az én tapasztalataimat.

Amikor változtatni akartam, akkor több mint 25 kg-ot fogytam, divatos frizurát vágattam magamnak, és odafigyeltem az öltözködésre is (egyik lány barátom segített kiválasztani a ruhákat.) Szóval igyekeztem mindent megtenni a külsőm javítása érdekében.

Eredmény: Semmivel sem lett jobb a helyzet. Ja, nem, a szomszédban lakó öreg néni megdicsért, hogy milyen jól nézek ki (de ő nem tartozik bele a célcsoportomba.) Szóval szignifikáns javulás nem biztos, hogy be fog következni.

2012. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor marad végső soron a pénzügyi helyzetem fellendítése, az mindig beválik. Mást nem tudok. Mondjuk az nehezen hihető ha lefogysz 25 kilót és jobban öltözködsz, annak nem lesz meg az eredménye. Ott valami nagyon sántít.
2012. okt. 24. 14:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Hiába fogytam 25 kg-ot (103-ról 78-ra), a magasságomhoz képest még így is dagadt voltam (170 cm alacsony vagyok, szóval ez egy olyan akadály, amit nem tudsz megváltoztatni). Emellett pedig az egész fejem olyan ocsmány, hogy egy plasztikai sebésznek is komoly fejtörést okozna. Szóval én csak a változtatható dolgokat próbáltam változtatni, és elfogadni a megváltoztathatatlant, de nem értem vele sokat. (Később nem érdekelt az egész, visszahíztam, de mégis lett egy csinos barátnőm, aki szeret.)
2012. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk sajnos én is azt látom, hogy 170 cm szinte válóok a lányoknál. A legtöbb lány 165-170 cm között ingadozik, és mindegyik szeret magassarkúban flangálni, ami ugye még plusz 5-6 cm magasságot jelent. Tehát ha nem vagy minimum 175 centi, akkor 10 ből 7 lánynál ki is estél a szitán, sokszor még a törpicur (165 alatti lányoknál is). Plusz ehhez jön egy 80 kiló körüli, még mindig eléggé zsírosnak tekinthető test, akkor sajnos nő a visszautasítások száma is. Csak nem tudom mire fel ezek a hiper igények és mind mind a külsővel kapcsolatosak. Mert ha ők űbertökéletesek lennének, akkor megérteném, de így...
2012. okt. 24. 15:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!