Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem-e vagy esélytelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem-e vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
2 hete összemelegedtem egy férfival. Sokat beszélgettünk, volt romantika, csók, kézen fogva andalgás stb.-szex nem. Csak annyi hiba volt a rendszerben, hogy ekkor még volt barátnője. De azt is mondta, hogy nem szereti, otthagyja, engem akar...Hazament- másik városban lakik- mostanra egyedülálló lett (a frászbúk szerint legalábbis:)). Minden jó is lenne, de engem azóta sem keres. Szerintetek keressem vagy várjam meg,hogy Ő jelentkezik? Nem lenne tirpákság tőlem, ha alig 2nappal a szakítás után "rámozdulnék"? Előre is köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 23. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul járnál, ha rögtön belecsapnátok a lecsóba. És majd ha a ti kapcsolattok fog megromlani, éppen azért, mert még nem heverte ki az előzőt, csak valakivel túl kell élni, akkor majd hasonló módon fog lelépni tőled is, egy másik lánynak szidva téged.
2012. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, h. meggondolta magát és a régi barátnőjével maradt, aki könnyen elképzelhető, h. nem is barátnő, hanem a felesége. Hoppácska! Ne mozdulj semerre se, várd meg míg ő kezdeményez. Valszeg nem véletlenül nem keres. Ha annyira akarna, keresne!
2012. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a komenteket!

Nem tuti nincs felesége. Ezzel a lánnyal kb. 1hónapja van együtt- régebb óta ismerem a fiút,tudom, hogy az volt a baj, hogy érzelem nélkül ment bele a kapcsolatba, "majd kialakul"-alapon. Én mindig bejöttem Neki, csak eddig nekem is volt kapcsolatom. Ezért nem értem :(

2012. okt. 23. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem várd meg, h ő lépjen!


ha miattad hagyta ott, akkor biztos, h keresni fog. ha nem érdekled, akkor meg miért tennéd magad nevetségessé?

2012. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az is igaz :(
2012. okt. 23. 16:59
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha nem érdeklem akkor mit akart tőlem? Szexet tuti nem, azt az elején kikötöttem,hogy milyen feltételekkel mennék bele- egyedülállóként. Most itt lenne a lehetőség a "jutalomra" erre nem nyit felém. A férfiak furák...
2012. okt. 23. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem az h szakított vele pozitív, várd meg amíg keres, szerintem most helyrerakja a dolgait.
2012. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!