Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A találkozás után azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A találkozás után azt mondta, hogy szeretne még találkozni velem, de azóta nem keres. Keressem én?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel neten ismerkedtünk meg, megbeszéltünk egy találkozót, ami már meg is valósult. A végén mondta, hogy szeretne még találkozni velem, én mondtam, hogy majd megbeszéljük. Azért is nem akartam a részleteket rögtön megtárgyalni, mert nem voltam benne biztos, hogy lehetne-e ebből még több, nekem idő kell, hogy valakibe beleszeressek. Szóval azóta eltelt egy nap és nem keresett, én sem írtam neki.

Nem tudom mit csináljak, szeretnék még vele ismerkedni, de egyelőre csak neten beszélgetni, hogy jobban megismerjük egymást, aztán majd eldől, hogy mi lesz belőle. Én valószínűleg bejöttem neki, úgy éreztem, hogy kicsit talán túl is izgulta az egészet, ezért a beszélgetés is kicsit döcögősen ment. Egyébként ő 25F én 18L. Szerintetek mit csináljak? Írjak neki én?


2012. szept. 25. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
1 napig nem keresett és itt a világvége... Azt mondta szeretne találkozni veled, majd ír, ha meg nem akkor nem érdekelted, nincs min rágodnod tehát :D
2012. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

NE!

pasi dolga. keressen csak ő, a akar valamit!

ennyi.

ne vedd fel a mostani társadalmi normát, hogy a csajok futnak a pasik után, mert szánalms az egész..:/

egy férfi, igenis tegyen a nőért..:)

2012. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyes pasik szerint van ez a hülye háromnapos szabály, hogy randi után várni kell 3 napot, és csak utána szabad felhívni a csajt. Ez az egyik ok, amiért ne keresd. A másik ok pedig az, hogy ha csak kamuból mondta, hogy majd keres, de nem áll szándékában, akkor megint kellemetlen a szitu, hogy te meg próbálkozol..
2012. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a 3 napos szabály baromság!

én másnap már írok a csajnak, majdnem mindig be is jön..:) :P

2012. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem tényleg szeretne még találkozni nekem az jött le, csak kicsit meg volt szeppenve, bár annyira nem ismerem, de szerintem lehet, h kicsit nyámnyila:D mindegy még várok, aztán meglátjuk mi lesz, csak azért kérdezem, hogy más hogy látja
2012. szept. 25. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:

25 évesen nyámnyila????

XDDDDD

bocsi...énsem ismerme, de azért ez kicsit nah...:/

gázos..:/

2012. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!