Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit keressem a srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keressem a srácot, hogy túlzás se legyen de érezze, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy srác,2 hete ismerem,eddig 2x találkoztunk.Majdnem minden nap beszélünk vagy facebookon, de sokszor volt, hogy felhívott.Szóval 99%-ban ő keresett engem.És nem tudom, hogy fel hívjam vagy mit csináljak,mert nem tudom, hogy mennyire tetszem neki és nem akarom, hogy azt higgye, hogy nagyon nyomulok viszont az se jó ha nem keresem, mert nehogy lemondjon rólam...Szerintetek ennyi idő után mennyire kell a lánynak kezdeményeznie.(Egy 25éves emberről beszélünk amúgy.)
2012. júl. 29. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
ha, legtöbbször ő hívott, akkor valószínű, hogy tetszel neki, tehát olyan nap 1 telefon, fb-ből pedig 2-3 belefér simán, ami nem nyomulós(szerintem) 17/f
2012. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha úgy érzed hogy szeretnéd hallani a hangját, meg tudni hogy mi újság felé, akkor hívd fel nyugodtan biztos örülni fog az érdeklődésnek, és ha 99%-ban ő keresett eddig téged akkor sok mindent eddig nem sejt róla szerintem hogy táplálsz iránta valamit. De ez az én véleményem.
2012. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,hasonlóan gondolom csak nagyon megtetszett nekem és nem akarom elrontani.Köszi!
2012. júl. 29. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:

ne ülj mint egy bábu,

keresd te is nyugodtan,

ha érdekel a srác,

ne beszélj azért unottan.

2012. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20
2012. júl. 29. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sok nő ott rontja el, hogy ráakaszkodi ka férfire (férfit mondtam, nem pasit, meg csicskát). Nézd, ne kövesd, ne lógj rajta, de nyugodtan hívd fel 1-2 naponta és te is meghívhatod valamire.
2012. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké,remélem igazatok van :) köszi
2012. júl. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!